Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 29

Hotel Paradise 2 Extra

Huragan Ata konsekwentnie i skutecznie sieje w rajskim hotelu spustoszenie. Beacie szybko udaje się poznać zasady panujące w grupie. Jej bystrość i przenikliwość budzi coraz większe obawy wśród dziewczyn, bowiem w jej rękach leży przyszłość dwóch związków. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, z którym z panów chciałaby być w parze, stara się ich wybadać. Która z dziewczyn, Ania czy Dominika, będzie musiała spakować walizki i przenieść się do singlówki? Jak jej wybór wpłynie na układ sił w grupie?

Przybita całą sytuacją Dominika, zaczyna coraz bardziej obawiać się o swoją przyszłość w hotelu. Postanawia wziąć się w garść i przeanalizować z dziewczynami wszystkie możliwe opcje. Nieoczekiwanie pojawia się światełko w tunelu…

Powrót Roberta okazał się nie tylko zagrożeniem dla Kamila. Jego pojawienie się wywołało w Soni prawdziwą burzę uczuć. Wpatrzona w Roberta jak w obrazek, nie potrafi o nim zapomnieć a jego obecność w hotelu odbija się na jej relacji z Adamem. Pełna sprzecznych uczuć i targana emocjami zaproponuje Dominice układ. Co zrobi Sonia? Jaką obietnicę złoży Adamowi? Wobec kogo okaże się lojalna?

To wszystko w najnowszym odcinku Hotelu Paradise.