Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 28

Hotel Paradise 3 EXTRA

Jaki los najsłabsze pary w Hotelu Paradise?

Nowy uczestnik, Mariusz bardzo szybko odnalazł się w grupie. Mieszkańcy również go polubili. Aby więc nie było tak sielsko anielsko, otrzymał już na wstępie zadanie, które może pozbawić go sympatii ze strony niektórych uczestników. W tajemniczym liście, którego treść miał zachować wyłącznie dla siebie, pojawiła się prośba o wytypowanie dwóch najsłabszych, jego zdaniem, par w Hotelu Paradise. Jaki będzie jego wybór? I co stanie się z tymi uczestnikami?

Swój luz i bezpośredniość Mariusz okazuje na każdym kroku. Widać poczuł się w hotelu nadzwyczaj komfortowo. Wieczorem, w sypialni zaprezentuje się Oli w całej swojej okazałości. Dziewczyna chyba poczuje się nieco skrępowana jego nagością. Co sobie pomyśli o wyluzowanym, rozebranym do rosołu partnerze w swoim łóżku?  A Mariusz pozostanie niewzruszony. „Nagość nie sprawia mi problemu. Nie mam się czego wstydzić” – skwituje krótko.

Skoro każdy ma swoją parę, czas by do ekipy dołączył ktoś nowy. Tym razem będzie to dziewczyna o imieniu Ewa. Który z chłopaków będzie chciał wymienić swoją partnerkę na nową uczestniczkę?  A kto jej się spodoba już po pierwszym spotkaniu? „To jest totalnie mój typ. Totalnie mój” – wyzna Ewa. Która z mieszkanek hotelu może trafić do singlówki już niebawem?