Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 28

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Nikt nie może czuć się bezpiecznie!

Takiego poruszenia w rajskim hotelu jeszcze nie było. Panie stają do walki z Atą i zamieniają się w prawdziwe wojowniczki, które jak lwice toczą bój o swoich partnerów. Bowiem dosłownie w ich rękach leży los ich związków oraz przyszłość w programie. Wśród panów zawiązują się dwa obozy. Artur postanawia przeanalizować z Robertem nową strategię Dominiki. Zastanawiają się, do kogo podejdzie na rajskim rozdaniu. Robert szczerze wyznaje co zrobi, jeśli Dominika postanowi do niego podejść. Jak ostatecznie postąpi Artur?

Ivan i Kamil nie do końca są zadowoleni z obecnego podziału i zachowania Artura oraz Roberta. Przypadkowo do ich rozmowy dołącza Adam, z którym postanawiają się podzielić swoimi przemyśleniami na temat chłopaków. Z kolei on uznaje to za dobrą okazję do zawarcia sojuszu w grupie i zadbanie o pozycję w programie. Ivan wpada na niecny plan w związku z Atą. Kamil ma pewne obiekcje co do jego pomysłu. Czy wpłynie to na jego koalicję z Ivanem?

Ania coraz bardziej panikuje. Obawia się, że gra Beaty może skomplikować jej związek z Ivanem. Julia nie kryje swojego braku sympatii wobec Aty. Dziewczyny postanawiają zewrzeć szeregi i pozbyć się nowej uczestniczki z hotelu. Poziom emocji na puszce Pandory sięgają zenitu. Wzajemne żale i pretensje biorą górę. Żarty się skończyły. Okazuje się, że przyszłość każdego z uczestników stoi pod jednym wielkim znakiem zapytania.