Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 26

Hotel Paradise 2 Extra

Robi się tłoczno w Hotelu Paradise!

Artur postanawia wypędzić z hotelu złe moce podczas szamańskiego wieczoru. W czasie uleczania zbolałych uczestników, do rajskiego hotelu pewnym krokiem wchodzi Karolina, która oświadcza grupie, że razem z nią przyszedł ktoś jeszcze. Pojawienie się  Karoliny w towarzystwie byłego uczestnika wprowadza spore zamieszanie. Pakty i układy, które do tej pory wydawały się być nie do ruszenia, zaczynają się kształtować nieco inaczej.

Artur zaczyna przejmować w hotelu pozycję lidera. Czuje, że to teraz on rozdaje karty. Postanawia zmienić układ sił w grupie i połączyć siły z nowym starym sprzymierzeńcem. Pierwsza wspólna noc Karoliny i jej wybranka jest długa i nadzwyczaj produktywna. W relację Adama i Soni wkrada się nuta niepewności. Tym razem to on ma pewne obawy co do szczerości uczuć ze jej strony. Czy okażą się one słuszne?

Dominika nie do końca potrafi odnaleźć się w relacji z Arturem i nie jest pewna, czy przetrwają w programie jako para. Podczas leniwego popołudnia postanawia omówić jego niejednoznaczne zachowanie podczas babskiej nasiadówki.

Dwie pary wygrywają obłędnie romantyczne randki. Czy wspólna kąpiel w wannie pełnej kwiatów w towarzystwie szampana będzie pięknym wstępem do upojnej nocy? Upalny wieczór w rajskim hotelu będzie jeszcze bardziej gorący.  Za sprawą pojawienia się kolejnej, nowej, ekscentrycznej uczestniczki.