Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 25

Hotel Paradise 3 EXTRA

Festiwal mocnych słów oraz raniących oskarżeń!

Sytuacje wielu dziewczyn się komplikują. Niepewne swojej sytuacji w Hotelu Paradise są Luiza, Karolina oraz Ola.  Ta ostatnia umiejętnie radziła sobie do tej pory, mimo, że z żadnym z uczestników nie nawiązała bliższej relacji.  Pomiędzy nią a Krzyśkiem również robi się nieswojo. On chyba zupełnie traci już do niej cierpliwość. Miłości z tego nie będzie, więc sprytna dziewczyna wymyśli plan B. Z kim zamierza zawrzeć pakt?

Chwila szczerości podczas Puszki Pandory zmieni się w mały sąd nad Olą. Czy w ogóle zamierza stworzyć z kimkolwiek relację w Hotelu Paradise? Dlaczego odrzuca wszystkich facetów? Dlaczego ciągle spiskuje? Drugą rolę główną na Pandorze odegra Krystian, który od odejścia Basi jest jak tykająca bomba. Żal, który w sobie nosi do Oli i Luizy, wyleje się na Puszce Pandory. Dojdzie do wielkiej awantury, krzyków i mocnych słów.

Zarówno Krystian jak i Luiza będą oskarżać siebie o nieszczerość i manipulację. On czuje się oszukany, bo ona nie porozmawiała z nim przed podjęciem decyzji, a Luiza ma mu za złe stworzenie pary z Sarą. „Wszyscy mi powiedzieli jak to było(…)  Przestańcie gadać głupoty. Jesteście obie fałszywe i to nie jest tylko moje zdanie” – wyrzuci z siebie Krystian. „Pogódź się z tą decyzją, bo pierwsze co byś zrobił, to byś mnie wy…bał z programu” – wykrzyczy mu Luiza. Kto w tym sporze ma rację?

Aby rozładować trochę napięcie, na uczestników czeka zmysłowa zabawa. Panowie mają rozpoznać swoje partnerki po dotyku, smaku, zapachu i cichutkim szepcie. Kto zostanie mistrzem zmysłów?