Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 25

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Krystian i Robert dostaną jeszcze jedną szansę. Ale tylko jeden z nich będzie mógł wrócić do rajskiego hotelu i kontynuować miłosną grę. Do którego z nich los uśmiechnie się po raz drugi? Los obu panów leży w rękach nowej uczestniczki. Zanim dokona ostatecznego wyboru, porządnie ich przetestuje. Który z panów zrobi na niej większe wrażenie? Wydaje się, że ostania puszka Pandory i rajskie rozdanie oczyściły atmosferę w hotelu, ostudziły emocje i wyprostowały niektóre sprawy.

Oczywiście tylko pozornie. Związek Artura i Dominiki przechodzi kryzys. Para wyraźnie oddala się od siebie. Dominika czuje coraz większy dystans ze strony Artura. Czy rzeczywiście jej obawy są uzasadnione? Kamil nie poddaje się i robi wszystko, aby znaleźć sposób na Julię. On mocno wierzy, że może im się udać, ona pogodziła się już z tym, że ich związek nie ma szans na przetrwanie. Kamil nieoczekiwanie prosi o pomoc Adama, którego jeszcze przed chwilą chciał pozbyć się z programu. Za jego namową postanawia zajrzeć w głąb siebie i znaleźć metodę na okiełznanie Julii.  Jednak czy to trochę nie za późno?

Podczas niewinnej zabawy w karty, Artur i Julia zbliżają się do siebie. Kamil jest zazdrosny i postanawia działać. Czyżby szykowały się nowe przetasowania w parach? Jak grupa zareaguje na nową uczestniczkę i powrót jednego z chłopaków? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek Hotelu Paradise.