Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 24

Hotel Paradise 3 EXTRA

Luiza rozbije kolejną mocną parę?

Jedna silna para została rozbita przez Luizę. Basia musiała opuścić program, a Krystian do dziś nie może tego przeboleć. Teraz wątpliwości pojawiły się w drugiej parze. I kto jest powodem rozterek Bibi? Nikt inny jak Luiza. Simon ciągle o niej mówi i Bibi zaczyna być zazdrosna. Czyżby znów przez nią  kolejną parę czekało rozstanie? A która dziewczyna bardziej podoba się Simonowi?

Luiza z Olą cały czas nie odpuszczają. Spiskowanie chyba weszło im w krew. Tym razem wzięły na celownik Sarę. Przy każdej nadarzającej się okazji krytykują jej zachowanie i obrzucają obraźliwymi epitetami. To już kolejna uczestniczka, którą im nie pasuje. Luiza ewidentnie ma jej za złe wybór Krystiana i stworzenie z nim paktu. Czy szykują z Olą plan pozbycia się konkurentki z hotelu?

A jak wygląda sytuacja nowej uczestniczki? Karolina nie zdradziła jeszcze, który mężczyzna przypadł jej najbardziej do gustu. O jej względy mogą zawalczyć panowie, którzy nie zbudowali dotąd pewnej relacji z żadną z uczestniczek, czyli Krzysztof i Kamil. Który z nich postawi na Karolinę?