Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 24

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 2 Player

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Poważne zawirowania w rajskim hotelu!

Kolejny tydzień w Hotelu Paradise dobiega końca. Jedni wygrali los na loterii, dla innych los już nie był tak łaskawy. Panie wybrały się do SPA, gdzie oddały się niebiańskim rozkoszom i poczuły się prawdziwie dopieszczone. Męski wypad na gokarty został zakłócony wejściem nowego uczestnika - Adama. Panowie w jednej chwili stracili grunt pod nogami. Adama po randce z Dominiką i Anią, wybrał na swoją parę dziewczynę Artura, co automatycznie sprawiło, że ten został singlem.

Nieszczęśliwa Sonia, umęczona związkiem z Krystianem,  spojrzała przychylnie na Adama. On odwzajemnił zainteresowanie. Krystian zaczął poważnie obawiać się o swój los w programie. Pojawienie się Adama wywołało również spore obawy u Kamila, Artura i Ivana. Panowie bojąc się o swoje pozycje w programie, postanowili wyeliminować przeciwnika i rozpoczęli mącić Soni w głowie.  Ciągłe naciski ze strony kolegów spowodowały, że dziewczyna poczuła się zaatakowana i zdezorientowana. Podczas puszki Pandory dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Wieczorem uczestnicy musieli zadecydować, która z dziewczyn opuści rajski hotel. Wybór padł na Magdę co sprawiło, że Robert stracił parę i powrócił do statusu singla. Coraz częściej między Julią a Kamilem dochodzi do kłótni. Para przechodzi poważny kryzys a ich dalsza relacja staje pod wielkim znakiem zapytania. Związek Ani i Ivana zdaje się być prawdziwą sielanką. jednak niespodziewanie Ivan zadaje Ani zaskakujące pytanie, które może zmienić między nimi relację.

Artur postanawia otworzyć się przed Robertem i zdradza swoje plany wobec pozostałych uczestników. Jak potoczą się losy mieszkańców Hotelu podczas kolejnego rajskiego rozdania po tych wszystkich zawirowaniach?