Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 23

Hotel Paradise 4 EXTRA

Bez przebaczenia!

Wiktoria i Miłosz wskażą uczestnika, który opuści Hotel Paradise. Kogo wybiorą? Czy będzie to mieszkaniec, który faktycznie ma najsłabszą relację ze swoją partnerką czy może jednak zagrają i wybiorą kogoś kto najbardziej im zagraża?

Michał zachwycił niemal wszystkie dziewczyny w hotelu. Które z nich chciałyby zamienić swojego dotychczasowego partnera właśnie na niego? Chętnych będzie kilka pań, więc trzeba ostro wziąć się do pracy, żeby przekonać do siebie Michała. Które z nich będą walczyć do końca o jego względy? I czy będzie to czysta gra czy może posuną się do podstępów?

Kryzysy Launo i Przemka nadal aktualny. Rozważania dotyczące zmiany pary przy najbliższej okazji również. Ona chciałaby mu utrzeć nosa, tworząc związek z Michałem. Czy jej się to uda? I czy miałoby to być wyłącznie ostrzeżenie dla Przemka  czy po prostu nowy uczestnik dużo bardziej jej się spodobał? Launo daje to do zrozumienia Michałowi. Czy on odwzajemni jej zainteresowanie?

Wieczorna impreza po raz kolejny wystawi związek Wiktorii i Miłosza na próbę. Co wydarzy się tym razem? Kto będzie uwikłany w ten konflikt? Czy sytuacja zostanie załagodzona czy rozpęta się burza z piorunami?