Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 23

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Szczere rozmowy w rajskim hotelu...

Po wieczorze pełnym emocji, nadchodzi nowy dzień, a razem z nim nowe dylematy. Rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Mieszkańcy hotelu znów staną oko w oko i podejmą jedną z najtrudniejszych decyzji. Robert nie może się odnaleźć po odejściu Magdy i nie widzi powodu, dla którego miałby kontynuować swoją przygodę na wyspie. Wciąż podtrzymuje dzień wcześniej złożoną grupie deklarację o  wyeliminowaniu samego siebie z programu.

Sonia i Adam coraz bardziej się do siebie zbliżają. Krystian nie kryje, że ta sytuacja nie do końca mu się podoba. Tego dnia mają okazję szczerze ze sobą porozmawiać i powiedzieć co ich boli. Co prawda wybór Soni na rajskim rozdaniu zdaje się być oczywisty, jednak im więcej czasu upływa, tym więcej rodzi się w jej głowie wątpliwości. Związek Julii i Kamila przechodzi kolejny kryzys. Gdy jemu wydaje się, że wszystko ma pod kontrolą, ona postanawia wyłożyć karty na stół. Ich związek zaczyna wisieć na włosku.

Czy nad relacją Ani i Ivana nadal świeci słońce?  Ivan składa Ani propozycję nie do odrzucenia. Artur i Robert przeprowadzają męską rozmowę. Zaczynają analizować obecną sytuację w willi. Nieoczekiwanie Artur wyznaje Robertowi, jakie ma plany.