Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 22

Hotel Paradise 4 EXTRA

Wichry namiętności!

Jak pokazało ostatnie Rajskie Rozdanie, Natka nie rzuca słów na wiatr. Tak jak powiedziała, tak zrobiła. Nie ugięła się pod naciskami innych mieszkańców i wybrała na swojego nowego partnera Mateusza. Darek z kolei zachował się honorowo i nie ryzykował bezpieczeństwa kolegów. I tym oto sposobem opuścił hotel. Czy uczestnicy będą mieli za złe Natce jej decyzję?

Miłosz cały czas jest rozdarty. Z jednej strony chce usunąć Wiktorię z programu, a z drugiej uczucie, którym ją darzy, podpowiada mu, by na przekór niemal wszystkim w hotelu, pozostać z nią w parze. Co w nim zwycięży? Lęk przed brakiem lojalności partnerki i pakt z grupą uczestników czy bliska relacja, którą udało mu się zbudował z Wiki?

W jednej z najmocniejszych dotychczas par również trwa niekończąca się fala kryzysów. Launo i Przemek coraz gorzej się dogadują i kłótnie między nimi wybuchają pod byle pretekstem. Ostatnia z nich będzie tak poważna, że oboje zaczną rozważać zmianę pary.

Kolejna z gier przygotowanych przez Klaudię będzie bardzo wymagająca. Tym razem rywalizować będą dziewczyny. Warto dać z siebie wszystko, bo losy tej walki zmienią układ w hotelu. Co to oznacza? Czy najlepsza zawodniczka otrzyma władzę czy może najsłabsza z nich poniesie przykre konsekwencje?