Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 22

Hotel Paradise 3 EXTRA

Łzy płyną strumieniami…

Atmosfera w Hotelu Paradise zrobiła się ciężka… Odejście Basi wywołało mnóstwo emocji. Złość, rozczarowanie i smutek. Tego wieczoru popłynie tyle łez, ile nie wylało się przez cały pobyt mieszkańców hotelu. Najbardziej poszkodowaną osobą w tej całej sytuacji jest oczywiście Krystian. To był dla niego cios prosto w serce. A posądzenie go o brak zaangażowania w związku z Basią, wywołało w nim wściekłość. Poczuł się urażony i zdradzony.  Przy barze z chłopakami rozklei się totalnie. Nieuchronna jest też oczywiście rozmowa Luizy z Krystianem. Czy on jest w stanie wybaczyć jej tę decyzję?

Krzysiek próbuje wybadać Olę, której nie udało się do tej pory zbudować relacji z żadnym partnerem. Czy jego cierpliwość okaże się drogą do sukcesu? Czy może Ola poczuje coś do niego? Czas na poważną rozmowę. Krzysiek zada jej kluczowe pytanie. Czy ona odpowie na nie szczerze czy będzie się wykręcać?

Nadchodzi wyjątkowy dzień w Hotelu Paradise. Dziewczyny i chłopacy spędzą go osobno. Zarówno uczestnikom jak i uczestniczkom zostaną powierzone zadania do wykonania. One opuszczą hotel i udadzą się na łowy, a uczestnicy będą musieli się wykazać kreatywnością i znajomością sztuki kulinarnej. Dla wszystkich będzie to test z wiedzy o sobie nawzajem.