Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 20

Hotel Paradise 4 EXTRA

Seria trudnych pytań!

Na czym to skończyliśmy w ostatnim odcinku? A tak, na wręczeniu Miłoszowi mało zaszczytnego tytułu Króla Przypału. Co do dla niego oznacza? Czy wiążą się z tym jakieś poważne konsekwencje? Dowiecie się już dzisiaj.

Sprawdźmy co po ostatnim wielkim kryzysie słychać u naszych par. Puszka Pandory z pewnością przyniesie odpowiedzi na wiele nurtujących zarówno naszych uczestników jak i widzów pytań. Kto z kim i dlaczego? Ku jakim wyborom się skłaniają? Czy ktoś ma coś komuś za złe? I czy szykują się poważne zmiany w parach? Takich roszad i tarć nie było od początku tej edycji.  Posłuchajmy co w trawie piszczy…

Czy Natka i Darek rozpoczną nowy etap w raju u boku innych partnerów? Czy znów będzie między nimi iskrzyć? Czy Nana chciałaby pozostać w parze z Mateuszem? Co ma do powiedzenia Wiktoria na temat ostrego wieczornego imprezowania z Łukaszem? I jak jej zachowanie odbiera główny zainteresowany – Miłosz? Czy Przemo jest nadal obrażony na Launo? I który z chłopaków najbardziej przypadł do gustu nowej uczestniczce – Wiktorii?

A na koniec tego odcinka będą zaskakujące i ulotne pocałunki. Co kto i z kim? To będzie duża niespodzianka dla wszystkich.