Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 20

Hotel Paradise 3 EXTRA

Rajskie szachy!

Szykują się niewygodne pytania na Puszce Pandory. Kamil bez wątpienia zainteresowany jest Nathalią. A czy ona byłaby gotowa stworzyć z nim parę? Na tę odpowiedź w największym napięciu będzie oczekiwał Marcin. Maurycy też będzie musiał się wytłumaczyć. Do tej pory lawirował pomiędzy Luizą i Sarą. Czy teraz przyparty do muru, w końcu się określi? Jego odpowiedź sprowokuje uwikłane w ten rajski trójkąt dziewczyny. Sara i Luiza wyleją swoje żale. Czy mają mu za złe jego niezdecydowanie?

Które dziewczyny, oprócz Nathalii, spodobały się najbardziej Kamilowi? Czy nowy uczestnik zacznie rozważać inne opcje, czy postawi na konfrontację  z Marcinem? O opcję B zostanie również zapytana Basia. Czy wyobraża sobie stworzyć parę z kimś innym niż Krystian?

Kto zdaniem Kamila i Sary nie zasługuje, by być w Hotelu Paradise? Czy jest to dla nich jasne czy jednak się wahają? Kogo wytypują do odejścia? Ich decyzja zszokuje grupę.

Ola i Luiza postanowiły zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Czując się najbardziej zagrożone w związku ze zbliżającym się Rajskim Rozdaniem, obmyślają plan działania. Jak zamierzają walczyć? Czy ich strategia będzie skuteczna?

Jedno jest pewne. Uczestnicy mimo dobrej zabawy, zaczynają już myśleć o przetrwaniu w raju. Dlatego każdy z nich poświęci więcej czasu na przemyślenie kolejnego ruchu. Bo w Hotelu Paradise jak w szachach. Jedna zła decyzja może cię słono kosztować. Jedno niefortunne posunięcie, a potem szach i mat! I trzeba opuścić raj.