Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 2

Hotel Paradise 3 EXTRA

Wiosną „Hotel Paradise” powróci z trzecim sezonem, w którym na widzów czeka kilka nowości i niespodzianek. W tej edycji uczestnicy zameldują się w Hotelu na rajskim Zanzibarze – jednej z najpiękniejszych wysp na świecie, z cudownie białymi plażami i lazurową wodą. W roli prowadzącej niezmiennie Klaudia El Dursi, ale z zupełnie nowym zadaniem, które będzie wpływać na losy mieszkańców Hotelu.

Poznajcie pierwsze pary 3. edycji Hotelu Paradise!

Czas poznać pierwsze pary trzeciej edycji Hotelu Paradise. Wyłoni je wieczorny quiz „zgadnij kto jest na zdjęciu”. Jedna z mieszkanek zakończy tę zabawę w pokoju singla. Bogusia czy Ola  - jakiego wyboru dokona uczestnik, przy którego fotce stanęły obie dziewczyny? Jedno jest pewne! Singielka tak łatwo się nie podda i od razu po połączeniu się uczestników w pary, wyruszy na polowanie. Czy jej łowy będą skuteczne?

Jakie uczucia będą towarzyszyć uczestnikom po pierwszym wyborze? Kto będzie najbardziej zadowolony,  a kto najbardziej zawiedziony? Czy niektórzy już zaczną myśleć o strategii wymiany partnera lub partnerki?

Co wydarzy się podczas pierwszej wspólnej nocy? Kto zaśnie jak kamień, a kto nie będzie mógł zmrużyć oka? Kto postanowi opuścić sypialnię i spędzi noc na dworze? Dlaczego dojdzie do takiej sytuacji?

Klaudia przygotuje dla uczestników pierwszą zabawę, dzięki której mieszkańcy lepiej się poznają. Zasłonięte oczy i seria pytań pozwoli odkryć niektóre bardzo intymne taj