Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 19

Hotel Paradise 4 EXTRA

W labiryncie rajskich spraw!

Ale się porobiło. Jedno jest pewne – nic nie jest pewne. Relacja każdej z par jest jak domek z kart. Jedno Rajskie Rozdanie i może się rozsypać. I jak tu zapewnić sobie gwarancję pozostania w Hotelu Paradise?

Łukasz został zraniony przez Nanę, która wybrała Mateusza. Miłosza dopadły poważne wątpliwości co do Wiktorii. Natka stworzyła parę z Jankiem, przez co Darek trafił do singlówki. A Przemo obraził się na Launo. I w sam środek tych  nieoczekiwanych zmian i burzliwych emocji, wkroczy nowa uczestniczka. Zanim jednak dołączy do pozostałych mieszkańców, będzie miała szansę wybadać sytuację. Zbierze informacje o tym, co dzieje się w hotelu. Na tej podstawie zadecyduje, z kim pójdzie na randkę.

Czy rozdrażnieni i zawiedzeni swoimi partnerkami mężczyźni zobaczą w nowej mieszkance światełko w tunelu na stworzenie udanego związku, który przetrwa do finału? A jak zareagują na nią pozostałe dziewczyny? Odnajdą w niej sprzymierzeńca czy bezwzględnego wroga?

Zbliżające się Rajskie Rozdanie wywołuje coraz większą niepewność, która skłoni niektórych uczestników do obmyślania nowej strategii. Roszady w parach, tajne układy, mało subtelne naciski, które można nawet nazwać szantażami – to plan działań kilkorga z mieszkańców. Niestety te manipulacje nie wszystkim mogą się spodobać…