Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 19

Hotel Paradise 3 EXTRA

Zazdrość wychodzi z ukrycia...

Nowy mieszkaniec – artysta, czyli Kamil, po raz pierwszy przekroczy próg Hotelu Paradise. Czy dziewczyny i chłopaki będą mieli podobne spostrzeżenia dotyczące jego zachowania? Czy jego pewność siebie przypadnie im do gustu czy raczej ich zrazi?

Gdy przyjdzie do wyboru partnerki, Kamil nie będzie się długo zastanawiał. Komu swoją decyzją pokrzyżuje plany? Czy dziewczyna, którą wybierze odwzajemni jego fascynację?

Wieczorem uczestnikom zbierze się na zwierzenia. Podczas rozmowy Luizy z Maurycym będzie ckliwie. Popłyną męskie łzy. Co tak wzruszy wrażliwego chłopaka? Jak zareaguje Luiza? I najważniejsze pytanie - czy będą to szczere czy raczej krokodyle łzy?

Nowi uczestnicy, czyli Sara i Kamil, będą mieli nie lada zagwozdkę. Zadanie, które otrzymają, może całkowicie zmienić układ sił w Hotelu Paradise. Aby podjąć najlepszą decyzję, przeprowadzą bardzo wnikliwe rozmowy ze wszystkimi uczestnikami. Czy uzyskane w ten sposób informacje  mogą dać im przewagę na najbliższym Rajskim Rozdaniu?

A na finał Puszka Pandory. Mieszkańcy mają wiele nurtujących ich pytań, co może wywołać bardzo kłopotliwe sytuacje. Na czyją odpowiedź wszyscy będą wyczekiwać w ogromnym napięciu? Czy to wyznanie zrani któregoś z uczestników?