Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 18

Hotel Paradise 4 EXTRA

Rajska katastrofa!

Armagedon w raju? Niemożliwe? A jednak! Każda z par będzie przechodzić poważny kryzys. Fochy, awantury, złowrogie milczenie i kilka nieczystych zagrywek. A to nie wszystko. Oj namiesza się w parach w tym odcinku, oj namiesza. Przeprowadzki do singlówki, zranione męskie ego i dylematy rodem z szekspirowskich dramatów. Zostać w bezpiecznej parze czy iść za głosem serca? Trzymać emocje na wodzy i podchodzić do wszystkiego na chłodno czy działać na spontanie i kierować się uczuciami?

Napięcie między Natką a Darkiem osiągnie apogeum. Spacer po równi pochyłej się rozpoczął i nabiera coraz szybszego tempa. Nana i Łukasz, którzy dotąd nie przechodzili większych załamań, tym razem wpadną w głęboki dół. Nad Wiktorią i Miłoszem zawisną ciemne chmury. Wieczorna impreza może postawić pod znakiem zapytania ich relację. Nawet na związku Launo i Przemka pojawi się wyraźna rysa.

Czy nowi uczestnicy mogą skorzystać na tym wszechobecnym kryzysie?  Czy wykorzystają tę szansę na pozostanie w Hotelu Paradise?