Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 16

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 3 Player

Jedna wielka zagadka!

To będzie najbardziej zaskakujące Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise. Żaden z chłopaków, oprócz Krzyśka posiadającego immunitet, nie jest bezpieczny. Od jego decyzji zależy teraz los pozostałych uczestników. Którą dziewczynę wybierze? Podczas spaceru po plaży z dwiema uczestniczkami uchyli rąbka tajemnicy. Czy będą to szczere wyznania czy część planu, który obmyślił Krzysiek?

Aby ułatwić decyzję mieszkańcom, Klaudia zorganizowała dla nich zabawę w intymne pytania, których dotąd sobie nie zadali. Jakich tajemnic dowiedzą się o sobie?  Czy to ułatwi im wybór na nadchodzącym Rajskim Rozdaniu?

Niemal w każdej parze pojawiają się wątpliwości, pytania, rozterki. Wśród uczestników rodzą się podejrzenia o wyrachowaną grę i knute intrygi. Czy Rajska Wyrocznia zdradzi mieszkańcom kogo powinni się obawiać lub na kogo postawić tym razem, by zapewnić sobie bezpieczeństwo?

Dawid po Puszce Pandory pokazał swoją ciemną stronę. Jego zachowanie wobec Nathalii bardzo zniesmaczyło pozostałych uczestników. Czy był to chwilowy wybuch złości i zostanie mu on wybaczony? Czy zdoła się zrehabilitować przed Rajskim Rozdaniem?