Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 14

Hotel Paradise 3 EXTRA

Burza emocji w Hotelu Paradise

Wejście Krzyśka do Hotelu Paradise wprowadzi sporo zamieszania. Pierwszą noc spędzi z Bibi. Czy zachwieje to równowagą w jej związku z Simonem, który wydaje się być nieswój w całej tej sytuacji? On być może trochę urażony, że jego wybranka postawiła na Krzyśka, a ona zmieszana, że jej partner o nią nie walczy. Tymczasem nowy uczestnik zdaje się być zainteresowany Bibi i nie zamierza rezygnować. Czy to będzie dobry moment, żeby zasiać ziarno niepewności w jednym z najmocniejszych związków w programie?

Ola jest coraz bardziej rozdrażniona zachowaniem Dawida. A Krzysiek jest w jej typie… Czy rozważy połączenie się z nim w parę? Najpierw czeka ją poważna rozmowa z Dawidem. Obydwoje wyleją wszystkie swoje żale…

Natalia i Marcin wydają się coraz bardziej wkręceni w swoją relację. Jednak Dawid wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję, by zapewnić wybrankę o swoich uczuciach. Dojdzie nawet do pocałunku… Czy będzie to nagły przypływ emocji czy element konsekwentnie realizowanego przez niego planu?

Atmosferę podgrzeje zorganizowany przez Klaudię wyścig. A główna nagroda będzie na wagę być albo nie być w programie. Szykuje się zajadła walka! Kto ją wygra? Jakie przywileje zdobędzie zwycięzca?