Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 13

Hotel Paradise 3 EXTRA

Co gryzie uczestników Hotelu Paradise?

Maurycy zrobił wielkie przetasowanie. Połączył uczestników w nowe pary: Basię z Marcinem, Natalię z Dawidem, Olę z Simonem oraz Bibi z Sebastianem. Dla siebie zostawił Luizę, a Krystianowi zafundował status singla. Niestety Hotel Paradise musiał opuścić Sebastian, gdyż kontuzja okazała się bardzo poważna. Takim oto sposobem Bibi również została singielką. I jak ten układ sił będzie się rozwijał?

Ola traci zaufanie do Dawida i nie podoba się jej jego zachowanie.  Czy mimo wszystko będzie chciała pozostać z nim w parze, czy jednak będzie rozglądać się za nową opcją? Swoimi rozterkami podzieli się oczywiście z najbliższą jej osobą w hotelu – Luizą. A ona z kolei wyjawi Oli swoje spostrzeżenia dotyczące Maurycego. Czy nowy uczestnik zebrał więcej plusów czy minusów u swojej nowej partnerki?

Marcin zaczyna mieć wątpliwości czy Natalia aby na pewno jest z nim do końca szczera. Czyżby bał się konkurencji? Jak mocno Dawid zawalczy o jego wybrankę? I czy Natalia będzie chciała poznać go bliżej?

Klaudia zorganizuje kolejne zawody. W tej zabawie wygra dwoje uczestników, a nawet czworo, bo dla zwycięzców przygotowano niezwykłe randki. Kto się najbardziej postara? Komu będzie najbardziej zależało, żeby w nowej parze spędzić czas sam na sam i przekonać się czy nowa relacja miałaby jakiekolwiek szanse powodzenia?

Wieczorową porą czeka uczestników kolejna niespodzianka. Do ekipy dołączy nowa osoba. Kobieta czy mężczyzna? Jakie wrażenie zrobi na mieszkańcach?