Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 1

Hotel Paradise 4 EXTRA

Test na spostrzegawczość!

Rozpoczynamy nowy sezon „Hotelu Paradise” na egzotycznym Zanzibarze. Uczestnicy przybywają na rajską wyspę, by przeżyć przygodę swojego życia. Jak długo ona potrwa dla każdego z nich? Tego nie wie nikt. W tej edycji wybory i decyzje mieszkańców będą wyjątkowo zaskakujące. Zarówno dla widzów, jak i dla samych bohaterów programu.

W pierwszej dziewiątce pojawią się cztery dziewczyny i pięciu chłopaków. A to oznacza, że podczas pierwszego doboru w pary, to mężczyzna trafi do singlówki. Jednak najpierw trzeba poznać się bliżej. Po wspólnych rozmowach, zarówno uczestniczki jak i uczestnicy, będą mieli swoje wstępne typy. I już od początku będzie gorąco, bo dwóm panom wpadnie w oko ta sama dziewczyna. Która z mieszkanek „Hotelu Paradise” będzie cieszyła się tak dużym powodzeniem? I na którego z dwóch mężczyzn postawi ona sama? A może spodoba jej się zupełnie ktoś inny? Bo oczywiście w tym programie los potrafi być przewrotny…

Klaudia przygotuje dla panów test na spostrzegawczość, uważność i zdolność dedukcji. Na jakiej podstawie będą musieli wskazać dziewczyny, z którymi chcą stworzyć parę w „Hotelu Paradise”? Czy wystarczająco dobrze zdążyli je poznać? Czy wytężyli swoje zmysły? O kim będą myśleć, stawiając na jedną z dostępnych opcji? Czy dziewczyny będą zadowolone z tych wyborów?