Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 1

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Zimna wyrachowana gra czy niekontrolowany ogień namiętności?

Jaką strategię obiorą nowi uczestnicy Hotelu Paradise?

Zaczynamy kolejny sezon „Hotelu Paradise”. Miłość, zdrada, intrygi i lojalność. Uczestnicy walczą o nie tylko o miłość, ale też o duże pieniądze. Co tydzień na rajskich rozdaniach łączą się w pary. Single są zmuszeni odejść programu. Finałowa para stanie na ścieżce lojalności. Co wybiorą finaliści? Miłość czy pieniądze?

W premierowym odcinku poznacie pierwszą dziewiątkę uczestników. Model, właściciel agencji eventowej, właścicielka gabinetu kosmetycznego, kucharz i zawodnik MMA, menadżerka studia tatuażu, trener personalny i dietetyk, finansistka, agent nieruchomości oraz influenserka – to oni wejdą do Rajskiego Hotelu. Niektórzy marzą o przygodzie, inni o miłości jak z filmu. Jedni chcą sprawdzić siebie, swoje granice, inni chcą się dobrze zabawić.  Romantycy, imprezowicze, ostrzy zawodnicy, ciche wody i wytrawni gracze.

Którzy mieszkańcy od razu poczują do siebie miętę? Kto komu wpadnie w oko? A kogo nikt nie zachwyci? I kto wzbudzi największe kontrowersje? Sprawdźcie już 31 sierpnia, o godz. 20.00, w TVN7.