Ekipa z raju

sezon 2

Hotel Paradise - Ekipa z raju 2

Artur Sargsyan

22 lata

Poznań

Uroczy brunet z zawadiackim uśmiechem i ormiańskimi korzeniami. Obieżyświat. Mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie opiekował się dziećmi. Niedawno wrócił do Polski i obecnie pracuje w firmie budowlanej. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Od kilku lat trenuje boks, kocha też pływać i biegać.

Jest szczery i konkretny. Lubi stawiać na swoim, ale nie zapomina także o pokorze. Twierdzi, że umie przyjmować konstruktywną krytykę. Uwielbia nawiązywać nowe znajomości.  Jest bardzo otwarty i tolerancyjny. Nie lubi monotonii i nudy. Kocha podróże i poznawanie odmiennych kultur. Kręci go odkrywanie różnych smaków świata i  sam również czasami coś ugotuje. No i oczywiście lubi imprezować! I choć wydawałoby się, że nie marzy o stabilizacji, to przyznaje się, że pragnie mieć dużą rodzinę.

Na każdą dziewczynę znajdzie sposób jeśli chce ją poderwać. Na swoim koncie ma dwa poważne związki i kilka przelotnych romansów. Jak twierdzi, jest wierny, uczuciowy, a czasami potrafi być także romantyczny. Ostatnia miłość trochę go kosztowała, dlatego teraz pragnie się tylko bawić. Ideał to blondynka z niebieskimi oczami i długimi nogami. Kręci go pewność siebie oraz poczucie humoru.