Złe miejsce

ZŁE MIEJSCE

Najnowszy horror producentów „Piły”, w reżyserii Franka Sabatelli – autora cenionego przez fanów gatunku dzieła „Blood Night: The Legend of Mary Hatchet”. Przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy – w imię zemsty – zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem. W obsadzie filmu m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan – aktorzy znani z takich produkcji, jak: „Pulp Fiction”, „Faceci w czerni”, „Pitch Perfect” czy „Ray Donovan”.

Złe miejsce - streszczenie fabuły

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Złe miejsce - obsada

Frank Whaley („Pulp Fiction”, „ The Doors”, „Ray Donovan”), Timothy Bottoms („Dziewczyna z sąsiedztwa”, „ Ostatni seans filmowy”, „Johnny poszedł na wojnę”), Jay Jay Warren (serial „Bosch”, „ The Man in the Woods”), Siobhan Fallon („Dogville”, „Faceci w czerni”, „ Musimy porozmawiać o Kevinie”), Ben Platt („Pitch Perfect”, „ Nigdy nie jest za późno”, „Imprezowi rodzice”)

Złe miejsce - gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl