Zanim zasnęZanim zasnę

Żródło: Monolith
Zanim zasnę

Cierpiąca na amnezję Christine Lucas (Nicole Kidman) budzi się każdego ranka, nie wiedząc, kim jest. Codziennie, przy pomocy dziennika, stara się odtworzyć wspomnienia tak, by przypomnieć sobie swoją przeszłość. Od czasu wypadku samochodowego, w którym straciła pamięć, kobieta budzi się u boku mężczyzny, który podaje się za jej męża. Ben (Colin Firth) codziennie uspakaja swoją żonę, opisując jej obraz wspólnego życia.

Świadomość Christine nie daje jej jednak spokoju. Kobieta postanawia skontaktować się z niejakim doktorem Nashem (Mark Strong), by ten pomógł jej przypomnieć sobie życie sprzed feralnego wypadku. Czy Lucas wiodła szczęśliwe życie? Czy mężczyzna, który śpi w jej łóżku, rzeczywiście jest jej kochającym mężem? A wreszcie, czy Christine uda się odzyskać pamięć i poukładać wszystkie wspomnienia?

Produkcja:
Avi Lerner Liza Marshall Mark Gill Matthew O'Toole Ridley Scott
Dystrybucja:
Monolith Films
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Francja, Szwecja, USA, Wielka Brytania
Tagi:
Colin Firth, nicole kidman, mark strong, filmy z Nicole Kidman, before i go to sleep, before i go to sleep cały film, Anne-Marie Duff, Rowan Joffé, Before I Go to Sleep online, filmy z colinem firthem
Obsada:
Colin Firth, Mark Strong, Nicole Kidman
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Zanim zasnę”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty