Zacznijmy od nowa

Keira Knightley i Mark Ruffalo w romantycznej opowieści o dwojgu ludziach, których dzieli wiek i doświadczenie życiowe, ale łączy podobna wrażliwość i miłość do muzyki.

Zacznijmy od nowa - opis filmu

Gretta (Keira Knightley) jest utalentowaną, początkującą piosenkarką. Wraz ze swoim chłopakiem Dave’em (Adam Levine), który także jest muzykiem, przeprowadza się do Nowego Jorku. Dave szybko nawiązuje kontakt z dużą wytwórnią płytową i negocjuje podpisanie kontraktu. Gretta nie może znaleźć swojego miejsca. Podczas jednego z występów w lokalnym klubie spotyka Dana (Mark Ruffalo), doświadczonego producenta muzycznego. Mężczyzna postanawia pomóc Gretcie wypromować jej muzykę. Przy okazji wspólnej pracy młoda piosenkarka i zgorzkniały producent odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Zacznijmy od nowa to osadzona w Nowym Jorku opowieść o dwojgu ludziach, których dzieli wiek i doświadczenie życiowe, ale łączy podobna wrażliwość i miłość do muzyki. Okazuje się to dla nich kluczem do wzajemnego zrozumienia i uczucia, które zaczyna ich łączyć.

Zacznijmy od nowa - gdzie obejrzeć

Film zobaczysz online na platformie VOD Player.pl