Uwikłanie
TVN

UwikłanieUwikłanie

Żródło: © Studio Filmowe ZEBRA, fotosy: Marcin Makowski, Mirek Sosnowski / MAKUFL
Uwikłanie

Są tajemnice, których nie ukrywa się w bankowych sejfach. Tajemnice zbyt straszne, żeby kiedykolwiek wyszły na jaw… Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar i nieustępliwa prokurator Agata Szacka. Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą. Czy ukrywane przez lata tajemnice wychodzą na jaw przez przypadek, czy ktoś zręcznie nimi steruje? Kto przejął akta z departamentu D, zawierające wstydliwe tajemnice osób z pierwszych stron gazet?

Najnowszy thriller w reżyserii Jacka Bromskiego trzyma w napięciu do ostatniej sceny. Okazuje się, że informacja jest najpotężniejszą z broni, a wiedza o ludzkich słabościach - najlepszą polisą na życie.

Dystrybucja:
Zebra
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kryminał, Maja Ostaszewska, zygmunt miłoszewski, film kryminalny, uwikłani, film na podstawie książki, bestsellerowa książka, wciągający thriller
Obsada:
Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Marek Bukowski
Reżyseria:
Jacek Bromski
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Uwikłanie”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty