Twin Peaks - Ogniu, krocz ze mną

TWIN PEAKS - OGNIU KROCZ ZE MNĄ

Po sukcesie serialu „Miasteczko Twin Peaks” David Lynch stworzył kinowy prequel, który opowiada o wydarzeniach prowadzących do zabójstwa Laury Palmer.

Twin Peaks - Ogniu, krocz ze mną - opis filmu

W stanie Waszyngton agenci FBI Chester Desmond (Chris Isaak) i Sam Stanley (Kiefer Sutherland) prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Teresy Banks (Pamela Gidley). Agent Desmond odkrywa pewne poszlaki, a następnie znika w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem agent Dale Cooper (Kyle MacLachlan) uważa, że zabójca znowu da o sobie znać. Rok później w Twin Peaks, Laura Palmer spotyka się zarówno z Bobbym Briggsem (Dana Ashbrook), który dostarcza jej coraz bardziej uzależniających narkotyków, jak i z motocyklistą Jamesem Hurleyem (James Marshall). Nachodzi ją tajemniczy BOB. Wkrótce Laura odkrywa, kim naprawdę jest BOB…

Serial stworzony przez Davida Lyncha okazał się niesamowitym sukcesem 1990 roku. Wydarzenie na światową skalę sprawiało, że w godzinach emisji odcinków ulice amerykańskich miast pustoszały. Legendy głoszą, że sam prezydent Rosji zadzwonił do Białego Domu z pytaniem, kto zabił Laurę Palmer. Telewizyjny fenomen wciąż jest żywy w sercach fanów.

Twin Peaks - Ogniu, krocz ze mną - gdzie obejrzeć

Film zobaczysz na platformie VOD Player.pl