Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

FILMY NA ŻYCZENIE

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
9 mil
Gibraltar - południowa granica Europy i raj dla przemytników. Młodego Nino (Jesús Castro) i jego kompana od pieniędzy dzieli zaledwie dziewięć mil. Jedyne co muszą zrobić, to przedostać się przez wąską granicę dwóch kontynentów.
9. życie Luisa Draxa
Louis Drax to dziewięciolatek, którego od zawsze prześladuje niewytłumaczalny pech. Pewnego dnia jest uczestnikiem wypadku i zapada w głęboką śpiączkę. Allan Pascal (Jamie Dornan) jest neurologiem.
A
Adwokat
Świeżo upieczony absolwent prawa, przystojny i przebojowy Léo Demarsan (Benoît Magimel), dostaje pracę w prestiżowej kancelarii adwokackiej mecenasa Jacquesʼa Meco (Barbet Schroeder).
Amerykanin
Płatny zabójca Jack, postanawia wycofać się z "zawodu" i decyduje, że następne zlecenie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji, gdzie prowadzi spokojne życie z dala od ciągłego zagrożenia.
Amok
Rybacy wyławiają z Odry zmasakrowane ciało. Przerażające odkrycie zostaje nagłośnione przez media i trafia do wszystkich serwisów informacyjnych w kraju.
Anatomia zła
Po warunkowym zwolnieniu, z więzienia wychodzi płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” (Krzysztof Stroiński). Jego kartoteka pozostawia wiele do życzenia, dlatego mężczyzna musi się pilnować, by ponownie nie trafić za kratki.
Arbitraż
Robert Miller (Gere) jest szefem wielkiej firmy inwestycyjnej i należy do elity nowojorskiej finansjery.
Autor widmo
Były premier Wielkiej Brytanii, Adam Lang (Pierce Brosnan), zleca napisanie swoich wspomnień partyjnemu działaczowi Michael'owi McAra. Przed zakończeniem pracy McAra ginie jednak w zagadkowych okolicznościach.
B
Babadook
Matkę (Essy Davies) i jej sześcioletniego synka Samuela (Noah Wiseman) nawiedza nocami dziwaczny, tajemniczy stwór. Czy dziwne zjawisko jest realne? Czy może jest wynikiem pogłębiającej się psychozy bohaterów?
C
Chloe
Catherine ma wszystko. Jest piękna, utalentowana, odnosi sukcesy zawodowe. Pewnego dnia zaczyna podejrzewać, że jej mąż David ją zdradza. Chcąc sprawdzić jego wierność, wynajmuje luksusową prostytutkę. Pełna uroku, tajemnicza dziewczyna o imieniu Chloe ma uwieść Davida.
Cienie
Duval (Francois Cluzet) jest alkoholikiem na odwyku. Przeżył załamanie nerwowe po utracie pracy i teraz bezskutecznie poszukuje nowej posady. Pewnego dnia zwraca się do niego tajemnicza organizacja szpiegowska, która proponuje mu pracę przy stenografowaniu prywatnych rozmów telefonicznych.
D
Dom na końcu ulicy
Młoda rozwódka Sarah Cassidy (Elisabeth Shue) i jej dorastająca córka Elissa (Jennifer Lawrence) wprowadzają się do domu w małym miasteczku. Budynek był stosunkowo tani, ponieważ okolica owiana jest złą sławą.
Dziwne dźwięki
„Dziwne dźwięki” to film inspirowany niewyjaśnionym fenomenem dźwięków niewiadomego pochodzenia słyszanych na całym świecie w latach 2011-2012.
F
Fotograf
W Moskwie działa nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze znajdują przy ciałach jego ofiar kartoniki z numerami stosowane przez ekipy śledcze, których używa się podczas fotografowania zwłok i dowodów zbrodni, dlatego nadają mu przydomek „Fotograf”.
G
Gotowy na zemstę
Jack Creegan jest niereformowalnym kryminalistą, silnie przywiązanym do swojej rodziny, i bezwzględnym złodziejem pragnącym zemsty.
I
I zapadła ciemność
Dwie piękne Amerykanki, Ellie (Odette Annable) i Stephanie(Amber Heard), odłączają się od nudnej wycieczki i postanawiają zapuścić się rowerami w dzikie, ale niezwykle malownicze tereny Argentyny. Docierają do niegdyś kwitnącego miasta Alemana, które skrywa pewien sekret.
J
Jack
Szokująca historia seryjnego mordercy, zwanego Dusicielem z Wiednia. Jedna z chłodnych zimowych nocy, młoda dziewczyna zamarza na śmierć po brutalnych obrażeniach. Za jej morderstwo skazany zostaje Jack Unterweger. Okrzyknięty wzorem resocjalizacji, opuszcza więzienie po 15 latach.
Jesteśmy tym, co jemy
Frank (Bill Sage) przestrzega tradycyjnych, starych zasad swoich przodków i bezwzględnie rządzi swoją rodziną. Jego córki Iris (Ambyr Childers) i Rose (Julia Garner) wykonują obowiązki nieprzypominające tych, które spełniają dzieci w zwykłych rodzinach.
K
Klątwa Śpiącej Królewny
„Klątwa Śpiącej Królewny” to mroczna opowieść, będąca ekranizacją komiksu o tym samym tytule.
Kobieta z Piątej Dzielnicy
Tom Ricks (Ethan Hawk) jest młodym, amerykańskim pisarzem, który ma za sobą udaną powieść, nieudane małżeństwo i kilka ciężkich, owianych mgiełką tajemnicy miesięcy życia. Po głośnym skandalu ucieka do Paryża, by napisać nową książkę i odzyskać kontakt z małą córeczką.
Kod nieśmiertelności
Wciągający thriller science-fiction z Jake'em Gyllenhaalem w roli oficera amerykańskiej armii, który zostaje poddany niezwykłemu eksperymentowi. Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w pędzącym pociągu w ciele nieznanego mu człowieka.
Konwój
„Konwój” pokazuje zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu Układ rządzi wszystkim.
Kruk - Zagadka zbrodni
Realistyczny thriller, w którym pisarz Edgar Allan Poe (John Cusack) pomaga policji z Baltimore w odnalezieniu szalonego mordercy. Co łączy autora ze zbrodniami? Szaleniec inspiruje się książkami Poego, dokonując kolejnych brutalnych zabójstw.
L
Lament
W sennej wiosce, gdzieś na koreańskiej prowincji, dochodzi do szeregu gwałtownych i szokujących zgonów – być może morderstw. Jakby tego było mało, część mieszkańców zaczyna zdradzać oznaki tajemniczej, prowadzącej do szaleństwa choroby.
Loft
Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety.
Londyński bulwar
Mitchell (Colin Farrell) po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte (Keira Knightley), żyjąca w blasku fleszy paparazzich.
Lost River
„Lost River" - mroczna, trzymająca w napięciu opowieść z elementami fantasy noir rozgrywa się w surrealistycznym świecie znikającego miasta. Billy, samotna matka dwójki dzieci, wpada w otchłań, z której jedynym wyjściem może okazać się tajemnicza droga do podwodnego miasta.
M
Maigret i noc na rozdrożu
Maigret (Rowan Atkinson) przesłuchuje przez wiele godzin tajemniczego Carla Andersena (Tom Wlaschiha). Nie udaje mu się uzyskać przyznania do winy. Dlaczego ciało kupcy diamentów zostaje znalezione w samochodzie w jego odosobnionej willi?
Martwe serce
Film składa się z dwóch pozornie niepowiązanych ze sobą historii. Pierwsza z nich przedstawia losy pewnej pary: zazdrosnej kobiety, która planuje odebrać sobie życie i jej bezradnego wobec trudnej sytuacji partnera.
Miasto 44
Polska megaprodukcja, która poruszyła miliony."Miasto 44" to porywająca opowieść o Polakach wchodzących w dorosłość, w czasie wojennej zawieruchy. Pomimo wszechobecnego cierpienia bohaterowie czerpią z każdej chwili wszystko, co najlepsze.
Mocne alibi
W każdy weekend senator Henri Pages i jego żona Éliane podejmują gości w swojej pięknej podparyskiej posiadłości. Podczas jednego z takich spotkań dochodzi do wstrząsającej tragedii. Zostaje zamordowany znany kobieciarz i przyjaciel domu, psychiatra Pierre Collier.
N
Na granicy
To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosza Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, do odciętej od cywilizacji chaty, gdzie chcą sobie ułożyć relację po niedawnej rodzinnej tragedii.
Nowy dom
Ten dom jest tak nowy, że jeszcze nikt w nim nie mieszka. Kiedy młoda kobieta przekonuje agenta nieruchomości, żeby pozwolił jej wprowadzić się przed wszystkimi, nie spodziewa się, że ktoś przetnie jej drogę. Czy znajduje się w niebezpieczeństwie?
O
Ocean desperacji
Kevin Riley (Eion Bailey) wraz z żona i pięcioletnim synem wyrusza w beztroski rejs po Karaibach. W wyniku awarii łodzi troje pechowców trafia na niewielką wyspę.
Oszukać złodzieja
Przemyślany w najdrobniejszych szczegółach plan napadu na bank i jeden cel – skrytka, której zawartość jest w stanie wstrząsnąć całym krajem… Grupa złodziei, na czele której stoi mężczyzna o pseudonimie Urugwajczyk (Rodrigo De la Serna), planuje napad na bank w Walencji.
P
Pakt krwi
W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem.
Przeczucie
Linda (Sandra Bullock) nie może się pozbierać po śmierci męża, który zginął w wypadku samochodowym. Wdowa przez cały czas przeżywa tragedię i wpada w jeszcze większą psychozę, gdy pewnego dnia nawiedza ją w domu duch.
Pułapka
Małżeństwo Lewisów (Cameron Diaz, James Marsden) pod drzwiami domu znajduje tajemnicze pudełko z przyciskiem oraz załączoną notką obwieszczającą, że tego samego dnia po południu złoży im wizytę niejaki pan Arlington Steward (Frank Langella).
Q
Quid pro quo
Isaac, poruszający się na wózku reporter radiowy, otrzymuje anonimową wskazówkę dotyczącą popełnienia przestępstwa. Badając trop spotyka równie piękną, co tajemniczą Fionę. Kobieta wprowadza go w całkiem nową rzeczywistość.
R
Red Lights
Simon Silver (Robert De Niro) – światowej sławy medium, rzuca wyzwanie uznanej pogromczyni hochsztaplerów ze świata zjawisk paranormalnych, psycholożce Margaret Matheson (Sigourney Weaver).
S
Sin City 2: Damulka warta grzechu
Dwight McCarthy (Josh Brolin) jest detektywem, który obnaża grzeszne występki bogatych mieszkańców Sin City. Kiedy w jego życiu pojawia się dawna miłość, Ava (Eva Green), wszystko wywraca się do góry nogami. Kobieta prosi go o pomoc.
Snowpiercer: Arka przyszłości
Jest rok 2031. Właśnie ludzkość przegrała walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała całkowita, wieczna ciemność. Jedynymi, którzy przetrwali są pasażerowie pędzącego pociągu-miasta – Snowpiercer.
Śmiertelne rozgrywki
Przypadkowe osoby są zamieszane w zaplanowany wcześniej napad na bank. Zorganizowana akcja rabunkowa niesie ze sobą wiele momentów napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji.
T
Test
Ośmiu najwybitniejszych kandydatów osiągnęło końcowy etap selekcji, by wstąpić w szeregi tajemniczej korporacji. Przekraczając próg pokoju bez okien, kandydaci mają 80 minut na odpowiedź na jedno proste pytanie.
Transsiberian
Amerykańskie małżeństwo Roy (Woody Harrleson) i Jassie (Emily Mortimer) podróżują legendarną koleją transsyberyjską z Chin do Moskwy. W pociągu spotykają inną parę – tajemniczego i uwodzicielskiego Carlosa (Eduardo Noriega) i jego enigmatyczną dziewczynę Abby (Kate Mara).
Triumf sprawiedliwości
Decker (Steven Seagal) jest byłym agentem federalnym. Pracuje jako ochroniarz w supermarkecie. Pewnego dnia ratuje piękną nieznajomą, Lisę (Jade Ewen), przed agresywnym chłopakiem. Nie spodziewa się, że ich drogi jeszcze się przetną.
U
Uwikłanie
Są tajemnice, których nie ukrywa się w bankowych sejfach. Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni.
W
W ciemności
Wielki sukces polskiej kinematografii i jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Oparta na prawdziwej historii opowieść o trudnych losach mieszkańców Lwowa podczas hitlerowskiej okupacji.
Who Am I. Możesz być kim chcesz
Benjamin (Tom Schilling) w prawdziwym życiu jest nieśmiałym chłopakiem, nieudacznikiem. Zupełnie inaczej jest w sieci, gdzie posługuje się nickiem WHOAMI. Za sprawą charyzmatycznego Maksa (Elyas MʼBarek) Ben dołącza do grupy CLAY (Clowns Laughing … You).
Wściekły Nick
Nick (Til Schweiger) jest twardym policjantem, który stracił żonę z rąk tureckiej mafii. Jego porywcza córka (Luna Schweiger) rusza do Stambułu, aby pomścić śmierć matki.
Wybawienie
Na plaży zostaje znaleziony list w butelce. Notatka jest trudna do rozszyfrowania, ale detektywi z Departamentu Q postanawiają przyjrzeć się sprawie.
Z
Zabójczy cel
Detektyw Jacob Stilwell (Steven Seagal) specjalizuje się w tropieniu seryjnych zabójców. Jego kolejne zadanie sprowadza go do Memphis, gdzie ma schwytać dwójkę niebezpiecznych morderców. Musi również poradzić sobie z własnymi demonami z przeszłości. Czy poradzi sobie z tym wyzwaniem?
Zaginiona
Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata – Amandą Seyfried ("Mamma Mia", "Wyścig z czasem").
Zagubiona autostrada
Saksofonista Fred Madison (Bill Pullman) jest sfrustrowany. Nie potrafi zaspokoić pragnień swojej żony, Renee (Patricia Arquette). Jest zazdrosny o jej seksualność, czuje się bezsilny.
Zanim zasnę
Cierpiąca na amnezję Christine Lucas (Nicole Kidman) budzi się każdego ranka, nie wiedząc, kim jest. Codziennie, przy pomocy dziennika stara się odtworzyć wspomnienia tak, by przypomnieć sobie swoją przeszłość.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.