Taxi 5

TAXI 5

Piąta część niezwykle popularnego francuskiego cyklu, gdzie szybkość nie zna granic, a efektowne rajdy po ulicach wielkich miast przyprawiają o zawrót głowy.

Taxi 5 – opis

Sylvain to charyzmatyczny i przebojowy paryski policjant, który swoimi niekonwencjonalnymi metodami śledczymi przysparza sobie tyle samo wielbicieli, co wrogów. Ratują go jednak wyniki, dzięki czemu wciąż jest na powierzchni. Do czasu. Po jednej z pozapolicyjnych wpadek zostaje odesłany do Marsylii, gdzie wstępuje w szeregi tamtejszej grupy stróżów prawa. Wkrótce Sylvain dostaje szansę odkupienia swoich win i rozpoczyna śledztwo w sprawie napadów na bank dokonywanych przez włoskich przestępców poruszających się Ferrari. Policjant potrzebuje naprawdę szybkiego samochodu, aby złapać kryminalistów. Tak losy Sylvaina łączą się Eddym, którego wujkiem jest najszybszy taksówkarz Marsylii – Daniel.

Taxi 5 – obsada i twórcy

Piąta część tego niezwykle popularnego cyklu została wyreżyserowana przez Francka Gastambide’a, który odgrywa również główną rolę w tej produkcji. Oprócz niego w filmie zobaczymy również aktorów takich jak Malik Bentalha („Uziemieni”) oraz Sabrina Ouazani („Nieobliczalni”).

Taxi 5 – gdzie oglądać?

Cały film "Taxi 5" dostępny online w serwisie VOD player.pl