Tajemnice Silver Lake

Under the Silver Lake

Tajemniczy morderca, młody detektyw, piękne kobiety, tony odniesień do popkultury i nieszablonowy humor. Oto kryminalna opowieść, jakiej jeszcze nie było.

Tajemnice Silver Lake – opis

Sam to trzydziestoparoletni gość, który nie bardzo wie, co robić w życiu. Chciałby być „kimś”, ale na razie spędza czas na podpatrywaniu dziewczyn, oglądaniu filmów i grze w Nintendo. Wszystko się zmienia, gdy znika piękna sąsiadka Sama. Chłopak postanawia przemienić się w prywatnego detektywa i ruszyć na poszukiwania zaginionej. Niespodziewanie trafia do świata, gdzie wszystko jest wskazówką, a byle film czy utwór muzyczny mogą stanowić klucz do rozwiązania zagadki. Z każdym dniem rzeczywistość staje się coraz bardziej surrealistyczna. Wkrótce śledztwo Sama przemienia się w psychodeliczną podróż, która prowadzi prosto do króliczej nory. Czy Silver Lake okaże się swoistą Krainą Czarów?

Tajemnice Silver Lake – obsada i twórcy

„Tajemnice Silver Lake” to jeden z najlepiej ocenianych obrazów 2018 roku. Film jest prawdziwą postmodernistyczną gratką dla wszystkich fanów popkultury. Autorem produkcji jest David Robert Mitchell („Coś za mną chodzi”). W roli głównej występuje Andrew Garfield („Przełęcz ocalonych”), a partnerują mu: Riley Keough („To przychodzi po zmroku”), Topher Grace („Różowe lata 70.”), Grace Van Patten („Opowieści o rodzinie Meyerowitz”) i Jeremy Bobb („Manhunt: Unabomber”).

Tajemnice Silver Lake – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.