Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Paramount

Świetny strzelec zostaje wrobiony w zabójstwo prezydenta. Wmanewrowany w szokujący splot wydarzeń, musi udowodnić swoja niewinność mając przeciwko sobie wszystkie agencje rządowe kraju oraz tajemnicza organizacje, której głównym celem jest zniszczenie dowodów, które odkrył.

Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) to były snajper korpusu marines i rozczarowany amerykański bohater, który miał nadzieje, ze po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoja dotychczasowa praca. Teraz, mimo tego, ze odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, ze jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, ze życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii. Swagger niechętnie zgadza się ten ostatni raz służyć krajowi – nie wie, jednak, ze za jego misja stoją mroczne sfery rządowe. Kiedy zdaje sobie z tego sprawę, jest już za późno. Z nagłówków gazet dowiaduje się, ze właśnie usiłował zabić prezydenta. Rozpoczyna się polowanie. Pozostawiony samemu sobie, mając za sprzymierzeńców tylko dwie przypadkowe osoby - tajemnicza kobieta (Kate Mara) oraz młodego agenta FBI ryzykującego cala swoja kariera (Michael Pena), Swagger desperacko walczy o prawdę. Czas mija, a on usiłuje dowiedzieć się kim byli prawdziwi zabójcy zanim on sam zostanie zabity. Wkrótce okazuje się, ze stawka jest tutaj nie tylko jego życie – chodzi o szeroko zakrojony spisek rozwijający się w samym sercu amerykańskiego rządu.

Tagi: film sensacyjny, Kate Mara, Mark Wahlberg, Michael Peña, Prezydent Stanów Zjednoczonych, amerykański film film o prezydencie USA, żołnierze marines, Danny Glover, Elisa Koteas, Jonathan Walker
Obsada: Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas, Mark Wahlberg, Michael Pena
Dostępny od:
01.10.2017
Długość
120 minut
Scenarzysta:
Jonathan Lemkin, Stephen Hunter
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.