Moje córki krowyMoje córki krowy

Żródło: Kino Świat
Moje córki krowy

Wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.

Marta (Agata Kulesza) odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę (w tej roli debiutująca Maria Dębska). W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia (Gabriela Muskała) jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi (Marcin Dorociński) to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki (Małgorzata Niemirska) zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem (Marian Dziędziel). Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

Produkcja:
Studio Filmowe Kalejdoskop sp. z o.o.
Dystrybucja:
Kino Świat
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
polska komedia, polskie komedie online, film z Dorocińskim, moje córki krowy online, moje córki krowy na playerze, polska komedia online, polska komedia na playerze, film z Agatą Kuleszą, komedia z Agatą Kuleszą, film z Marcinem Dorocińskim
Obsada:
Agata Kulesza, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała, Marian Dziedziel, Marcin Dorociński
Reżyseria:
Kinga Dębska
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Moje córki krowy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty