Listy do M. 2 UHDListy do M. 2 UHD

Żródło: Kino Świat
Listy do M. 2 UHD

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj film w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego. Materiały w jakości Ultra HD 4K obecnie dostępne są na telewizorach Samsung UHD i Samsung SUHD.

Druga część filmowego hitu „Listy do M.” z plejadą gwiazd świątecznych przygodach.

Minęły cztery lata od wydarzeń z pierwszej części filmu. Bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr) znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), jednak nadal nie może zdecydować się na oświadczyny, w związku z czym jego syn Kostek knuje zaręczynową intrygę.

Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale zmagają się z problemami zdrowotnymi Małgorzaty. Karina (Agnieszka Dygant), która odniosła sukces jako pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk), który obecne pracuje jako taksówkarz – rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.

Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, więc kobieta wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem – Karolem (Marcin Perchuć). Czy mimo wszystko Melowi uda się udowodnić, że zasługuje na miłość synka?

Wladi (Paweł Małaszyński) nadal jest szefem Agencji Mikołajów, w której pomaga mi niezawodna Larwa (Katarzyna Bujakiewicz) i nowa pracownica Magda (Magdalena Lamparska), która przez przypadek namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Zaś rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się z buntem nastoletniego syna, który nie chce uczestniczyć w rodzinnej Wigilii.

Produkcja:
TVN S.A.
Dystrybucja:
Kino Świat
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
komedia romantyczna, świąteczny film, 4K, UHD, polska komedia romantyczna, druga część Listów do M., film na święta, film w świątecznym klimacie, plejada polskich gwiazd
Obsada:
Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Sthur, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:
Mitja Okorn
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Listy do M. 2 UHD”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty