Listy do M. 2Listy do M. 2

Żródło: Kino Świat
Listy do M. 2

Druga część filmowego hitu „Listy do M.” z plejadą gwiazd w świątecznych przygodach.

Minęły cztery lata od wydarzeń z pierwszej części filmu. Bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr) znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), jednak nadal nie może zdecydować się na oświadczyny, w związku z czym jego syn Kostek knuje zaręczynową intrygę.

Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale zmagają się z problemami zdrowotnymi Małgorzaty. Karina (Agnieszka Dygant), która odniosła sukces jako pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk), który obecne pracuje jako taksówkarz – rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.

Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, więc kobieta wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem – Karolem (Marcin Perchuć). Czy mimo wszystko Melowi uda się udowodnić, że zasługuje na miłość synka?

Wladi (Paweł Małaszyński) nadal jest szefem Agencji Mikołajów, w której pomaga mi niezawodna Larwa (Katarzyna Bujakiewicz) i nowa pracownica Magda (Magdalena Lamparska), która przez przypadek namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Zaś rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się z buntem nastoletniego syna, który nie chce uczestniczyć w rodzinnej Wigilii.

Produkcja:
TVN S.A.
Dystrybucja:
Kino Świat
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
piotr adamczyk, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Wagner, komedia romantyczna, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Perchuć, Roma Gąsiorowska, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska, Julia Wróblewska, Waldemar Błaszczyk, świąteczny film, polska komedia romantyczna, druga część Listów do M., film na święta, film w świątecznym klimacie
Obsada:
Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska
Reżyseria:
Mitja Okorn
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Listy do M. 2”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty