Listy do JuliiListy do Julii

Żródło: Monolith Films
Listy do Julii
Oglądaj jeszcze przez:
05dni
22godz.
00min.

Sophie (Amanda Seyfried) i Victor (Gael Garcia Bernal) są parą z Nowego Jorku, która wyrusza w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zamieszkują w Weronie – mieście znanym, dzięki parze słynnych kochanków: Romea i Julii.

Victora pochłaniają poszukiwania niezwykłych smaków włoskiej kuchni do restauracji, którą chce otworzyć w Stanach; mężczyzna zaniedbuje przy tym swoją narzeczoną. Sophie zaś, aby wypełnić wolny czas, dołącza do grupy wolontariuszek, które zajmują się odpowiadaniem na listy miłosne, przesyłane na adres domu, w którym niegdyś mieszkała Julia Kapuletti.

W ręce dziewczyny trafia list z 1957 roku, na który postanawia odpowiedzieć, a także odnaleźć jego autorkę, by pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. Kobiety wyruszają we wspólną podróż po okolicach Werony, w której towarzyszy im przystojny wnuk autorki listu – Charlie (Christopher Egan).

Czy poszukiwanie utraconej przed laty miłości sprawi, że Sophie także odnajdzie prawdziwe uczucie?

Produkcja:
Summit Entertainment
Dystrybucja:
Monolith Films
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
Romeo i Julia, Amanda Seyfried, komedia romantyczna online, Gary Winick, Gael Garcia Bernal, Christopher Egan, Jose Rivera, komedia romantyczna player, słoneczna Italia, film o Weronie, Listy do Julii, Letters to Juliet
Obsada:
Gael Garcia Bernal, Vanessa Redgrave, Amanda Seyfried, Chris Egan, Franco Nero, Oliver Platt
Reżyseria:
Gary Winick
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Listy do Julii”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty