Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: © Studio Filmowe Tor

Ostatnie miesiące I wojny światowej. Młody porucznik, Alfred Kiekeritz, ze względu na zaawansowaną gruźlicę zostaje przesunięty na tyły frontu, do małego galicyjskiego miasteczka. Mieszka w obskurnym żydowskim hoteliku – jest w nim jedynym gościem. Nie czuje się tu jednak dobrze. Męczą go ataki kaszlu, gorączka i doskwiera nuda. Coraz bardziej fascynuje go śmierć. Najsilniejszych przeżyć doznaje, gdy trzyma człowieka na muszce i w każdej chwili może nacisnąć spust. Jednak – mimo że dowodził plutonem egzekucyjnym – dotąd jeszcze nikogo nie zabił. Któregoś dnia podczas polowania dostrzega w lesie zbiegłego jeńca rosyjskiego. Ponownie więc ma w swoich rękach życie człowieka...

W roli głównej wystąpił Olgierd Łukaszewicz – aktor najlepiej znany z kultowej „Seksmisji”. Reżyseruje Janusz Majewski, który w kinie zakochał się jeszcze jako dziecko. Chociaż do szkoły filmowej chciał zdawać od razu po maturze, rodzice przekonali go do wyboru „rozsądniejszego” kierunku. Zdecydował się na architekturę na Politechnice Krakowskiej. Nie zrezygnował jednak ze swoich zainteresowań i dostał się w końcu do słynnej Szkoły Filmowej w Łodzi. Naukę rozpoczynał m.in. razem z Romanem Polańskim. W dwójkę weszli do legendy uczelni – wiedli prym w studenckich żartach oraz kreowali modę.

Tagi: filmy za darmo, polski film psychologiczny, lekcja martwego języka, Lekcja martwego języka online, Olgierd Łukaszewicz filmy, filmy z Markiem Kondratem, Gustaw Lutkiewicz filmy, film na podstawie powieści Kuśniewicza
Obsada: Marek Kondrat, Gustaw Lutkiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Ewa Dałkowska, Małgorzata Pritulak
Dostępny od:
18.12.2015
Długość
96 minut
Scenarzysta:
Janusz Majewski
Reżyseria:
Janusz Majewski
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.