Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN

„Ten, kto nie próbował zdobyć Mount Everestu, nie może poszczycić się nawet klęską” – powiedział kiedyś jeden z największych himalaistów w historii – Reinhold Messner. Sukces smakuje więc tym bardziej, gdy ktoś zdobywa nie tylko Everest, ale wszystkie najwyższe góry świata.

7 lat – tyle zajął Martynie Wojciechowskiej jej projekt Korona Ziemi. Najbardziej wymagające okazały się Mount Everest i Mount Vinson. Na najwyższą gorę świata Wojciechowska wspięła się niecałe dwa lata po wypadku samochodowym, w którym doznała poważnego urazu kręgosłupa. Gdy w 2009 roku zdobywała niemal 5-tysięczny szczyt Antarktydy, walczyła z kolei najbardziej z... tęsknotą za 8-miesięczną córeczką. Ostatnim „klejnotem” w Koronie Ziemi było zdobycie Piramidy Carstensz na Nowej Gwinei. W styczniu Martyna wróciła do Polski jako nowa Królowa Polskiego Alpinizmu. Podobny wyczyn udał się do tej pory tylko jednej Polce – Annie Czerwińskiej. Jednak na pytanie, jaki jest najważniejszy dla Martyny szczyt, odpowiada – „Ten, który jest jeszcze przede mną”. W reportażu TVN zobaczą państwo najbardziej ekscytujące momenty z wszystkich wypraw Martyny – kilkudniowe uwięzienie pod śniegiem w obozie na Evereście, lawinę w Himalajach, która niemal skończyła się tragicznie, walkę z wyładowaniami atmosferycznymi na Elbrusie i kilkudziesięciostopniowym mrozem na Antarktydzie. A poza tym wiele zaskakujących i zabawnych sytuacji – chociażby „wypadające” z lądującego samolotu okno.

Tagi: program Martyny Wojciechowskiej, korona ziemi online, szczyty w Himalajach, jak przygotować się do wyprawy w Himalaje, korona ziemi dokument, Mount Vinson wyprawa, program o zdobyciu Mount Everestu, film o Martynie Wojciechowskiej, Korona Ziemi player
Obsada: Martyna Wojciechowska
Dostępny od:
25.08.2011
Długość
24 minut
Reżyseria:
Dariusz Załuski
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.