Kochaj i tańcz
TVN

Kochaj i tańczKochaj i tańcz

Żródło: TVN
Kochaj i tańcz

Wypełniona muzyką, przebojowa komedia romantyczna. Hania przygotowuje się do ślubu. Jej spokojne życie zmienia się jednak za sprawą nowej pasji - tańca.

Hania (Izabella Miko) to początkująca dziennikarka. Wiedzie spokojne życie i właśnie sposobi się do ślubu ze swoim narzeczonym (Wojciech Mecwaldowski). Wszystko zmienia się za sprawą powrotu do kraju znanego tancerza i choreografa - Jana Kettlera (Jacek Koman). Mężczyzna jest ojcem Hani, który przed laty porzucił matkę dziewczyny. Aby dowiedzieć się czegoś o ojcu, dziewczyna zapisuje się na prowadzony przez niego kurs tańca. Tam poznaje marzącego o karierze na Broadwayu Wojtka (Mateusz Damięcki). Między tą dwójką rodzi się silne uczucie, wzmocnione dodatkowo pasją do tańca. Nad rodzącą się miłością wisi jednak widmo zbliżającego się ślubu Hani.

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
film o tańcu, polska komedia romantyczna, film z Rafałem Królikowskim, film z Katarzyną Figurą, film z Krzysztofem Globiszem, Kochaj i tańcz na playerze, film Bruce Parramore, film z Izabellą Miko, film z Mateuszem Damięckim, film z Jackiem Komanem, film z Wojciechem Mecwaldowskim
Obsada:
Krzysztof Globisz, Izabella Miko, Katarzyna Figura
Reżyseria:
Bruce Parramore
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kochaj i tańcz”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty