Klub dla wybrańców
TVN

Klub dla wybrańcówKlub dla wybrańców

Żródło: Kino Świat
Klub dla wybrańców

Bogaci, zepsuci, amoralni, bezwzględni – oto członkowie elitarnego „The Riot Club” na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów „Włoski dla początkujących” i „Była sobie dziewczyna”. W obsadzie plejada młodych brytyjskich talentów aktorskich, m.in.: znany z „Intruza” Max Irons, gwiazdy „Igrzysk śmierci” Sam Claflin i Natalie Dormer oraz Douglas Booth – aktor z superprodukcji Darrena Aronofsky’ego „Noe: Wybrany prze Boga”.

Na jednym z najstarszych uniwersytetów świata istnieje klub, do którego przyjmowani są tylko nieliczni. Nie więcej niż 10 osób z 20 000 studiujących na Oksfordzie. The Riot Club. Student pierwszego roku – Miles (Max Irons), wywodzący się z rodziny z tradycjami, dostaje zaproszenie do elitarnego grona wybrańców. Szybko okazuje się, że młodzi, bogaci i zepsuci członkowie klubu nie mają żadnych zahamowań i skrupułów, bezwzględnie wykorzystując mniej uprzywilejowanych i – we współpracy ze wpływowymi absolwentami klubu – tuszując brzydkie postępki kolegów.

„Chciałam stworzyć film o pragnieniu władzy i podziałach klasowych, który jednocześnie będzie zabawny i prowokujący”reżyserka, Lone Scherfig.

Dystrybucja:
Kino Świat
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Tagi:
komedia, oxford, Sam Claflin, Max Irons, natalie dormer, Lone Scherfig, The Riot Club, Uniwersytet Oxford, Douglas Booth, komedia w gwizdroskiej obsadzie
Obsada:
Max Irons, Tom Hollander, Sam Claflin, Douglas Booth
Reżyseria:
Lone Scherfig
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Klub dla wybrańców”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty