Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Paramount Pictures

Eksperymenty z najnowszej generacji bronią nuklearną przeprowadzane w tajemnicy doprowadziły do największej w dziejach Ziemi katastrofy. Błękitna planeta przestała obracać się wokół własnej osi. Zapanował chaos. Ludzie, zwierzęta i precyzyjne maszyny, wszystko straciło dotychczasową orientację. Ziemia pozbawiona ruchu wirowego, nie może bronić się przed szkodliwym promieniowaniem kosmicznym. W takich warunkach wszystkie znajdujące się na błękitnej planecie formy życia są skazane są na zagładę.

W tej sytuacji powołano sztab kryzysowy spośród przedstawicieli władz cywilnych i wojskowych. Kierowanie specjalnym zespołem naukowców powierzono znanemu geofizykowi, doktorowi Joshowi Keyesowi (Aaron Eckhart). Pod dowództwem major Rebeki Childs (Hilary Swank) w głąb ziemi wyruszył prototypowy statek wyposażony w ładunek nuklearny. Załodze powierzono misję przywrócenia naturalnego ruchu planety. Ludzie podróżowali w kosmos, ale nigdy dotąd nie wybrali się w głąb własnej planety. Sceptycy nie wierzą w powodzenie misji, mimo że tylko w ten sposób można uratować życie na Ziemi…

Tagi: film katastroficzny, The Core, Jądro Ziemi na playerze, film Jądro Ziemi online, film Jon Amiel, film z Aaronem Eckhartem, film z Hilary Swank, film z Delroyem Lindo, amerykańskie kino na playerze
Obsada: Aaron Eckhart, Delroy Lindo, Bruce Greenwood, D.J. Qualls, Stanley Tucci, Hilary Swank, Richard Jenkins, Tcheky Karyo, Alfre Woodard
Dostępny od:
01.11.2016
Długość
129 minut
Scenarzysta:
Cooper Layne, John Rogers
Reżyseria:
Jon Amiel
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.