Ja teraz kłamię

JA TERAZ KŁAMIĘ

Alternatywna rzeczywistość. W niezwykle popularnym programie telewizyjnym celebryci opowiadają historie, które niekoniecznie muszą być prawdziwe.

Ja teraz kłamię – opis

„Konfesjonał gwiazd” to niezwykle popularny program telewizyjny, podczas którego celebryci dzielą się z publiką intrygującymi opowieściami. Troje uczestników: Mat, Yvonne i Celia opowiadają widowni swoje przejmujące historie, które mają chwycić słuchaczy mocno za serce i spowodować, że w czasie głosowania wybiorą właśnie ich. Jeśli im się powiedzie, wygrają fortunę, jeśli nie, odejdą z niczym. Bohaterowie zaczynają snuć historię, jednak czy to, co mówią, jest na pewno czystą prawdą?

Ja teraz kłamię – obsada i twórcy

„Ja teraz kłamię” to intrygujący obraz Pawła Borowskiego („Kocham cię”, „Zero”) opowiadający o prawdzie i fałszu w konwencji science fiction. W rolach głównych występują: Agata Buzek („Rewers”, „Niewinne”), Maja Ostaszewska („Pitbull. Nowe porządki”, „Body/Ciało”), Rafał Maćkowiak („Senność”, „Londyńczycy”), Joanna Kulig („Zimna wojna”, „Kler”), Jacek Poniedziałek („Serce miłości”, „Sąsiady”), Robert Więckiewicz („Kler”, „Ukryta gra”) i Adam Woronowicz („Kamerdyner”, „Demon”).

Ja teraz kłamię – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.