Instynkt Wilka

Ekranizacja popularnej serii norweskich powieści kryminalnych autorstwa Gunnara Staalesena z Trondem Espenem Seimen w roli głównej.

„Instynkt wilka” – streszczenie

Varg Veum jest prywatnym detektywem z Bergen, który rozwikłuje sprawy kryminalne w tym mieście. Seria składa się z 19 tomów (17 powieści i 2 opowiadania), z czego 12 doczekało się ekranizacji. Veum podejmuje się zadań, które innym wydają się niemożliwe do rozwiązania. Nie straszne mu poszukiwania zaginionej córki polityka, rozwiązywanie sprawy morderstw młodych kobiet czy sabotażu w fabryce broni. Pewny siebie, podążający za instynktem podejmuje się każdego wyzwania.

„Instynkt wilka” – twórcy

W rolę niezastąpionego detektywa Varga Veum wcielił się Trond Espen Seim. Produkcje reżyserowali, m.in. Morten Tyldum, Alexander Eik czy Ulrik Imtiaz Rolfsen.

Gdzie można oglądać?

Cała seria jest dostępna online na platformie VOD player.pl

Instynkt Wilka Zimne serca Instynkt Wilka Zmar\u0142ym \u0142atwiej Instynkt Wilka Oblubie\u0144cy \u015Bmierci Instynkt Wilka Czarna owca Instynkt Wilka Wszystkie wilki s\u0105 szare Instynkt Wilka Pisane na murze Instynkt Wilka Pogrzebane psy nie gryz\u0105 Instynkt Wilka Kobieta w lod\u00F3wce Instynkt Wilka Upad\u0142e anio\u0142y Instynkt Wilka Tw\u00F3j a\u017C do \u015Bmierci Instynkt Wilka Mord w Bergen Instynkt Wilka Gorzkie kwiaty