Instynkt Wilka

Ekranizacja popularnej serii norweskich powieści kryminalnych autorstwa Gunnara Staalesena z Trondem Espenem Seimen w roli głównej.

„Instynkt wilka” – streszczenie

Varg Veum jest prywatnym detektywem z Bergen, który rozwikłuje sprawy kryminalne w tym mieście. Seria składa się z 19 tomów (17 powieści i 2 opowiadania), z czego 12 doczekało się ekranizacji. Veum podejmuje się zadań, które innym wydają się niemożliwe do rozwiązania. Nie straszne mu poszukiwania zaginionej córki polityka, rozwiązywanie sprawy morderstw młodych kobiet czy sabotażu w fabryce broni. Pewny siebie, podążający za instynktem podejmuje się każdego wyzwania.

„Instynkt wilka” – twórcy

W rolę niezastąpionego detektywa Varga Veum wcielił się Trond Espen Seim. Produkcje reżyserowali, m.in. Morten Tyldum, Alexander Eik czy Ulrik Imtiaz Rolfsen.

Gdzie można oglądać?

Cała seria jest dostępna online na platformie VOD player.pl

Instynkt Wilka Zimne serca Instynkt Wilka Zmarłym łatwiej Instynkt Wilka Oblubieńcy śmierci Instynkt Wilka Czarna owca Instynkt Wilka Wszystkie wilki są szare Instynkt Wilka Pisane na murze Instynkt Wilka Pogrzebane psy nie gryzą Instynkt Wilka Kobieta w lodówce Instynkt Wilka Upadłe anioły Instynkt Wilka Twój aż do śmierci Instynkt Wilka Mord w Bergen Instynkt Wilka Gorzkie kwiaty