Huragan

HURAGAN

Gigantyczna kasa, banda niebezpiecznych złodziei, odważni stróże prawa i huragan niszczący wszystko na swojej drodze. Co wyjdzie z takiego połączenia? Film akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

Huragan – opis

Nadciąga ekstremalny huragan. Żywioł ma gigantyczną moc – potrafi przewracać nawet potężne tankowce. Tego samego dnia do skarbca w bazie wojskowej trafia 600 milionów dolarów w gotówce. Szalejąca burza okazuje się doskonałą przykrywką dla grupy najemników, którzy mają chętkę na grubą kasę. Przestępcy rozpoczynają akcję, licząc, że żywioł będzie ich sprzymierzeńcem. Niestety, huraganu nie da się kontrolować, o czym złodzieje wkrótce się przekonają. Po drugiej stronie barykady znajdują się funkcjonariusze z dzielną Casey na czele. Agentka zrobi wszystko, żeby pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Rozpoczyna się szalona rozgrywka, w której karty rozdaje niszczycielska siła przyrody.

Huragan – obsada i twórcy

„Huragan” to katastroficzne kino akcji zrealizowane przez twórców „Szybkich i wściekłych” i „XXX”. W rolach głównych występują: Toby Kebbell („Ewolucja planety małp”, „Czarne lustro”), Maggie Grace („Uprowadzona”, „Zagubieni”), Ryan Kwanten („Saga Wikingów”, „Czysta krew”), Ralph Ineson („Gra o tron”, „Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”) oraz Ben Cross („Zwyczajny człowiek”, „Banshee”).

Huragan – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl