Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

FILMY NA ŻYCZENIE

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
A
Adwokat
Świeżo upieczony absolwent prawa, przystojny i przebojowy Léo Demarsan (Benoît Magimel), dostaje pracę w prestiżowej kancelarii adwokackiej mecenasa Jacquesʼa Meco (Barbet Schroeder).
Amerykański burger
Grupa amerykańskich studentów, wśród których znajdują się cheerleaderki, umięśnieni futboliści i pogardzane kujony, wyrusza busem w krajoznawczą podróż po Europie.
Anioł śmierci
Luźna kontynuacja „Kobiety w czerni” - adaptacji słynnej powieści Susan Hill. Niepokojąca i mroczna produkcja Toma Harpera („Peaky Blinders”) to opowieść o tajemniczej kobiecie, która nawiedza nieproszonych gości. Anglia, rok 1941.
Aplik@cja
Utrzymany w duchu powieści Stephena Kinga pt. „To” film autorstwa braci Vang opowiada o grupie amerykańskich nastolatków, których życie zamienia się w piekło po ściągnięciu pewnej aplikacji na telefon.
B
Babadook
Matkę (Essy Davies) i jej sześcioletniego synka Samuela (Noah Wiseman) nawiedza nocami dziwaczny, tajemniczy stwór. Czy dziwne zjawisko jest realne? Czy może jest wynikiem pogłębiającej się psychozy bohaterów?
Bachanalia
Grupa znajomych wyrusza za miasto na weekend, aby przy winie i wykwintnym jedzeniu odpocząć od codziennego zgiełku. Niespodziewanie sielanka zamienia się w bluźnierczą i rozpustną satanistyczną orgię. Jaki będzie finał tej wycieczki?
Bodom
Fińsko-estoński film w reżyserii Taneliego Mustonena jest inspirowany głośną zbrodnią z 1960 roku, która miała miejsce nad jeziorem Bodom w Finlandii. Opowiada historię nastoletniego Atte, zafascynowanego przestępstwem sprzed lat.
D
Dziwne dźwięki
„Dziwne dźwięki” to film inspirowany niewyjaśnionym fenomenem dźwięków niewiadomego pochodzenia słyszanych na całym świecie w latach 2011-2012.
H
Hannibal: Po drugiej stronie maski
Młody Hannibal podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. Ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji.
Hotel zła
Grupa przyjaciół wyjeżdża na zimowe ferie w góry. Gdy po snowboardowym szaleństwie jeden z nich łamie nogę, cała piątka jest zmuszona do schronienia się w opuszczonym hotelu, gdyż w trudnych górskich warunkach nie zdołają dojść do samochodu, tym bardziej, że nastała już noc.
I
I zapadła ciemność
Dwie piękne Amerykanki, Ellie (Odette Annable) i Stephanie(Amber Heard), odłączają się od nudnej wycieczki i postanawiają zapuścić się rowerami w dzikie, ale niezwykle malownicze tereny Argentyny. Docierają do niegdyś kwitnącego miasta Alemana, które skrywa pewien sekret.
J
Jesteśmy tym, co jemy
Frank (Bill Sage) przestrzega tradycyjnych, starych zasad swoich przodków i bezwzględnie rządzi swoją rodziną. Jego córki Iris (Ambyr Childers) i Rose (Julia Garner) wykonują obowiązki nieprzypominające tych, które spełniają dzieci w zwykłych rodzinach.
L
Lost River
„Lost River" - mroczna, trzymająca w napięciu opowieść z elementami fantasy noir rozgrywa się w surrealistycznym świecie znikającego miasta. Billy, samotna matka dwójki dzieci, wpada w otchłań, z której jedynym wyjściem może okazać się tajemnicza droga do podwodnego miasta.
M
Mocne alibi
W każdy weekend senator Henri Pages i jego żona Éliane podejmują gości w swojej pięknej podparyskiej posiadłości. Podczas jednego z takich spotkań dochodzi do wstrząsającej tragedii. Zostaje zamordowany znany kobieciarz i przyjaciel domu, psychiatra Pierre Collier.
O
Ostatnia klątwa
18-letni Teksańczyk, Johnny Frank Garrett, zostaje skazany na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak utrzymuje, że jest niewinny i rzuca klątwę na wszystkich, którzy mieli związek z jego wyrokiem. Po jego straceniu zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę.
P
Przeklęta ziemia
Po utracie domu, ojciec z synem i dwoma przyjaciółmi jadą do odosobnionej, leśnej chaty na weekendowe polowanie. Ich relacje są skomplikowane.
R
[REC] 4: Apokalipsa
Najnowsza część kultowej serii hiszpańskich horrorów. Jaume Balagueró powraca do początków i kontynuuje opowieść w momencie zakończenia części drugiej. W roli reporterki Angeli Vidal po raz trzeci Manuela Velasco.
W
Wampirzyce
W Nowym Jorku seksowne wampirzyce i współlokatorki Goody i Stacy pracują i studiują w trybie wieczorowym lub nocnym. Pierwsza z nich przeobraziła się w wampirzycę w połowie IX wieku. Druga zaś w latach 90. XX wieku.
Who Am I. Możesz być kim chcesz
Benjamin (Tom Schilling) w prawdziwym życiu jest nieśmiałym chłopakiem, nieudacznikiem. Zupełnie inaczej jest w sieci, gdzie posługuje się nickiem WHOAMI. Za sprawą charyzmatycznego Maksa (Elyas MʼBarek) Ben dołącza do grupy CLAY (Clowns Laughing … You).
Wisielec
Amerykański pracownik kontraktowy (Jason Chad Roth, serial „Narcos”) budzi się ranny i odurzony pośrodku kolumbijskiej dżungli. Spętany sznurem wisi bezradnie na gałęzi drzewa, a koło niego stoi miejscowa, której zadaniem jest tłumaczenie na angielski.
Z
Zabójczy szept
Fenomenalny horror, który zmieni Twoje myślenie o słodkich i niewinnych dzieciach. 10-letni David, syn bogatej bywalczyni salonów, zostaje porwany. Jednak nie wszystko idzie po myśli porywaczy. Z czasem przekonują się, że nie mają do czynienia z bezbronną istotą.
Zło we mnie
Czas na przerwę świąteczną. Katolicka szkoła dla dziewcząt w Bramford pustoszeje. W internacie zostają tylko Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), które – z niewyjaśnionych powodów – nie zostały odebrane przez swoich rodziców.
Zostań żywy
Po tajemniczej śmierci przyjaciela, grupa nastolatków wchodzi w posiadanie gry komputerowej „Stay Alive”. Każdy, kto zostanie uśmiercony w wirtualnym świecie, ginie w realnym życiu w podobnych okolicznościach, o czym przekonują się oni na własnej skórze.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.