Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

Ostatnio dodane

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
A
Aeon Flux
Oparta na kultowym, niemym serialu animowanym futurystyczna opowieść z Charlize Theron w tytułowej roli.Niedaleka przyszłość. Ludzkość została zdziesiątkowana przez zarazę. Ci, którzy przeżyli, żyją obecnie w jedynym ocalałym mieście o nazwie Bregna.
B
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
| 10 zł  na 48h | Roy Neary, pracownik elektrowni, bada przyczyny zakłóceń energetycznych. W pewnym momencie dostrzega obcy statek kosmiczny. Przeżycie spotkania z kosmitami staje się jego obsesją oraz odbija na życiu rodzinnym.
D
Dziwne dźwięki
„Dziwne dźwięki” to film inspirowany niewyjaśnionym fenomenem dźwięków niewiadomego pochodzenia słyszanych na całym świecie w latach 2011-2012.
I
Iluzjonista
Człowiek znikąd - Eisenheim, wystawia w Wiedniu zdumiewające spektakle, które wzbudzają sensację i plotki o jego nadprzyrodzonych zdolnościach. Wkrótce zaczyna się nim interesować jeden z najbardziej wpływowych ludzi Europy, pretendent do tronu - Książę Leopold.
J
Jak we śnie
Nieśmiały grafik Stephane nauczył się manipulować swoimi snami. Na co dzień projektuje kalendarze z roznegliżowanymi dziewczynami, a w przerwach - śniąc, przenosi się do zakręconego i kolorowego świata, w którym bezbłędnie rozgrywa najlepsze momenty swojego życia.
Jądro Ziemi
Eksperymenty z najnowszej generacji bronią nuklearną przeprowadzane w tajemnicy doprowadziły do największej w dziejach Ziemi katastrofy. Błękitna planeta przestała obracać się wokół własnej osi. Zapanował chaos.
K
Kod nieśmiertelności
Wciągający thriller science-fiction z Jake'em Gyllenhaalem w roli oficera amerykańskiej armii, który zostaje poddany niezwykłemu eksperymentowi. Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w pędzącym pociągu w ciele nieznanego mu człowieka.
Kowboje i obcy
Niezwykłe połączenie filmu science-fiction i westernu. Grupa kowbojów i rewolwerowców staje do nierównej walki z najeźdźcami z kosmosu.Arizona, 1873 rok. Rewolwerowiec Jake budzi się na pustyni, nie pamiętając niemal nic ze swojej przeszłości.
L
Life
| 18 zł  na 48h | Ekipa kosmonautów na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej dokonuje przełomowego odkrycia. Radość zalewa całą Ziemię, która z entuzjazmem śledzi ich działania.
M
Mali Agenci 4: Wyścig z czasem
MALI AGENCI WRACAJĄ! Tym razem do akcji wkracza nowe pokolenie! Marissa Cortez Wilson (Jessica Alba) jest żoną znanego reportera telewizyjnego (Joel McHale), mamą pewnego malucha i macochą inteligentnych bliźniąt Rebecci (Rowan Blanchard) i Cecila (Mason Cook).
N
Next
Kino akcji z gwiazdorską obsadą: Nicolas Cage, Jessica Biel oraz Julianne Moore. Cris Johnson urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Szybko okazało się jednak, że ten „dar” będzie dla niego przekleństwem...
Niesamowity Spider-Man 2
| 10 zł  na 48h | Świetnie jest być Spider-Manem (Andrew Garfield). Peter Parker uwielbia śmigać między drapaczami chmur, dokonywać bohaterskich czynów, spędzać czas z Gwen (Emma Stone).
P
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
|  10 zł  na 48h | Kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) kradnie statek należący do kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp). Napada na miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swan (Keira Knightley).
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
|  10 zł  na 48h | Jack Sparrow (Johnny Depp) ponownie wpada w tarapaty. Will Turner (Orlando Bloom) i Elizabeth Swan (Keira Knightley) będą musieli połączyć siły z Kapitanem Barbossą (Geoffrey Rush), aby uratować swojego przyjaciela z rąk Davy’ego Jonesa (Bill Nighy).
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
|  10 zł  na 48h | Jack Sparrow (Johnny Depp) spotyka swoją dawną znajomą (Penelope Cruz). Zastanawia się, czy ponownie połączy ich miłość. A może tylko wspólnie zajmą się poszukiwaniem sławnego Źródła Młodości.
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
| 10 zł  na 48h | Kapitan Jack Sparrow (Johnny Deep) musi spłacić dawne długi. Davy jones (Bill Nighy), legendarny kapitan, upomina się o swoje, władając statkiem pełnym dusz.
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
|  18 zł  na 48h | Od ostatniego spotkania z ulubionymi bohaterami minęło kilka lat. Syn Elizabeth Swan (Keira Knightley) i Willa Turnera (Orlando Bloom), Henry (Brenton Thwaites), dorósł i pragnie zdjąć klątwę ze swojego ojca.
S
Snowpiercer: Arka przyszłości
Jest rok 2031. Właśnie ludzkość przegrała walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała całkowita, wieczna ciemność. Jedynymi, którzy przetrwali są pasażerowie pędzącego pociągu-miasta – Snowpiercer.
Spider-Man
| 10 zł  na 48h | W trakcie szkolnej wycieczki jeden ze studentów - Peter Parker (Tobey Maguire) - zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Wkrótce Peter odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Jest silny i zręczny, posiada też swoisty „szósty zmysł” .
Strażnicy Galaktyki
| 10 zł  na 48h | Peter Quill (Chris Pratt) kradnie tajemniczy artefakt, który jest obiektem pożądania potężnego Ronana (Lee Pace) zagrażającemu całemu wszechświatowi.
Strażnicy Galaktyki vol. 2
|  18 zł  na 48h | Peter Quill aka Star Lord (Chris Pratt) próbuje rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia. Pomagają mu w tym wierni przyjaciele: szop Rocket, mały Groot, groźny Drax i uwodzicielska Gamora.
T
Trzynasty wojownik
X wiek naszej ery. Młody i bogaty arabski poeta - Ahmed Ibn Fahdlan popada w poważne tarapaty, gdy zakochuje się w niewłaściwej kobiecie. Natychmiast zostaje mianowany ambasadorem swojego państwa i wysłany z misją dyplomatyczną na krańce cywilizowanego świata.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.