Druga szansa - relacja z premiery

Nie możesz się doczekać pierwszego odcinka? Mamy dla Was przedsmak serialu „Druga Szansa”.

Pokaz premierowy dla mediów w dniu 10.02.2016 odbędzie się w kinie! My też tam będziemy! Dwa wejścia live, specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się serialu!

Kto pojawi się na czerwonym dywanie? Bądźcie z nami dzisiaj przed tv i na player.pl!

Główną bohaterką serialu jest Monika Borecka, producentka telewizyjna i agentka gwiazd. To współczesna kobieta sukcesu – silna, atrakcyjna, pracowita i pewna siebie. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest u szczytu kariery zawodowej, ma pieniądze i przystojnego mężczyznę u boku. Szczęśliwa planuje huczne obchody swoich 40-tych urodzin. Niestety…. W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Zostaje bez pracy i przyjaciół, zostaje odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu i zostaje skazana na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu zostaje absolutnie sama…. Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei. Jak do tego doszło? Tego dowiadujemy się w pierwszym odcinku serialu „Druga szansa”. Serial poprzez losy Moniki i innych bohaterów próbuje odpowiedzieć na pytanie co jest w życiu naprawdę ważne i jak łatwo w dzisiejszym świecie się pogubić. Czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć życie od nowa? Jak wykorzystać drugą szansę, którą daje nam los by znaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie? Serial pokazuje również kulisy show-biznesu i odkrywa przez widzami mechanizmy rządzące tym światem.

Emisja w TV:
TVN 10.02.2016
Tagi:
warszawa, kożuchowska, kobiety sukcesu, Monika Berecka, zycie w dużym mieście, życie w stolicy, seriale o kobietach sukcesu
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Druga szansa - relacja z premiery”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty