Dr T i kobiety

Żona znanego ginekologa trafia do szpitala psychiatrycznego, a on sam popada w konflikt z córkami. Mężczyzna postanawia uciec od problemów i nawiązuje romans.

Dr T i kobiety - o czym jest film?

Ginekolog Sullivan Travisbjest uwielbianym przez pacjentki lekarzem, nazywanym pieszczotliwie doktorem T. Jego życie z pozoru jest idealne, jednak kobiety z jego rodziny dają mu się we znaki. Żona Kate, cierpiąca na zaburzenia emocjonalne, trafia do szpitala psychiatrycznego. Córki Sullivana - Dee Dee i Connie - również są dość ekscentryczne. Na domiar złego do Travisów wprowadza się szwagierka doktora, Peggy, z córeczkami. Kobieta właśnie rozstała się z mężem, a swoje smutki topi w alkoholu.

Pewnego dnia Sullivan poznaje Bree Davis i nawiązuje z nią romans. W tym czasie domowe kłopoty Travisa nasilają się. W dniu swojego ślubu Dee Dee oświadcza, że chce spędzić resztę życia nie ze swoim narzeczonym, lecz z najlepszą przyjaciółką Marylin. Kiedy nad miasto nadciąga tornado, Travis uznaje to za znak. Postanawia rzucić wszystko i zacząć nowe życie u boku kochanki. Czeka go jednak niemiła niespodzianka...

Dr T i kobiety - gdzie obejrzeć?

Film "Dr T i kobiety" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!