Aż po grób
TVN

Aż po gróbAż po grób

Żródło: Materiały prasowe
Aż po grób

Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podupada, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rozbrajająca rola Billa Murraya), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa „niemożliwe”. Tym bardziej, że niecodziennym klientem jest najbardziej tajemnicza postać w okolicy, Felix Bush (rola życia, zdobywcy Oscara, Roberta Duvalla).

Felix Bush miał swój plan, aby opowiedzieć największą tajemnicę swojego życia i chciał to zrobić z rozmachem. Dzięki temu rozpoczynają się przygotowania do najdziwniejszej stypy świata. Pogrzebu reklamowanego w radio i na plakatach, połączonego z zabawną sesją zdjęciową i wyjątkową loterią.

Ta historia wydarzyła się naprawdę, a Felix Bush ściągnął na swoją imprezę pogrzebową ponad 14 tysięcy ludzi! To był Woodstock tamtych czasów. To trzeba zobaczyć!

Produkcja:
K5 International
Dystrybucja:
ITI Cinema
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Niemcy, Polska, USA
Tagi:
aż po grób za darmo, Aż po grób na playerze, Aż po grób film online, Get Low player, film Aarona Schneidera, film z Robertem Duvallem, film z Billem Murrayem, film z Sissy Spacek
Obsada:
Robert Duvall, Bill Murray, Sissy Spacek, Lucas Black, Gerald McRaney, Bill Cobbs
Reżyseria:
Aaron Schneider
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Aż po grób”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty